kamenný truhlík z umělého pískovce

Kód: KA285I
Akce
36 hodnocení
1 614 Kč –27 %
294 kamenny truhlik z umeleho piskovce
1 614 Kč –27 % 1 172 Kč
Skladem

kamenný květináč z umělého pískovce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Proč zvolit kamenný květináč z umělého pískovce?

Zahradní květináče z umělého pískovce jsou někdy nazývané i jako kamenné truhlíky nebo kamenná koryta pro svůj tradiční vzhled který se hodí jak na zahradu k chalupě, ale i k novému nebo modernímu rodinnému domu jako vhodný doplněk k skupince dřevin a kamenů.

Umělý pískovec

Materiál, z kterého je zahradní květináč vyroben je nazýván umělým pískovcem, protože jeho vzhled jako "téměř" shodný s přírodním pískovcem a věrně imituje i jeho povrch. K výrobě je používán kvalitní bílý cement, křemičitý písek, barevné pigmenty a další speciální přísady, které usnadňují ruční výrobu a zároveň poskytují tvrdost a pevnost, společně i s osvědčenou technologií ruční výroby, kterou se zhotovují i repliky historických soch. Zahradní květináče z umělého pískovce jsou kvalitativně a vzhledově na vyšší úrovní než jsou betonové výrobky vyrobené ze šedivého cementu.

květináč z umělého pískovce, Vnější rozměry: výška 14cm, rozměr 53x20cm, váha 18kg, vnitřní rozměry: 47x13cm 11 výška 

 

TISÍCE kamenných zahradních dekorací od roku 2006

kamenný truhlík z umělého pískovce

Nejširší sortiment kamenných dekorací u nás - přes 1.000 typů

Kamenné zahradní dekorace z umělého pískovce jsou mnohdy pro laika nerozeznatelné od přírodního pískovce. Mají 2 základní výhody - jsou cenově dostupné a více odolné proti povětrnostním podmínkám.
kamenný truhlík z umělého pískovce

Odborník na výrobky z umělého pískovce již od roku 2006

Sortiment neustále rozšiřujeme a zaměřujeme se na kvalitu a preciznost . Dodáváme Vám dekorace, které jsou z materiálu zaručující dlouholetý vzhled v pěkném stavu.
kamenný truhlík z umělého pískovce

Unikátní ruční výroba v ČR pro detailní kresbu a realistický povrch 

Unikátní metoda ruční české výroby z umělého pískovce, který se používá na repliky historických soch, zaručuje dokonalý povrch, strukturu a barevné žíhání zahradní pískovcové sochy. Vyrobené v ČR!
kamenný truhlík z umělého pískovce

Garance dodání i velkých soch v nepoškozeném stavu

Dodáváme Vám většinou velmi težké výrobky vážící nejčastěji mezi 350 až   700 kg. Občas i přes 1tunu. Expedujeme proto dekorace na paletě, perfektně je zabalíme, aby k Vám dorazily v nepoškozeném stavu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu Zahradnidekoce.com naleznete standardně vyráběné dekorace a zakázkové výrobky z oboru zahradních dekorací. Vyrábíme výrobky z umělého pískovce pomocí forem, květináče ze smrkového a dubového dřeva nebo přírodního pískovce z českých lomů.

V případě opracování nebo výroby velkých soch spolupracujeme s průmyslovou výrobou a opracování přírodního kamene nebo externími firmami zajišťující renovaci starých uměleckých soch a památek včetně restaurování fresek a obrazů.

Zahradní dekorace - koryta, květináče, sochy, šlapáky, která se zpočátku objevovala na trhu, byla vyrobená ze sádry, litého betonu a různých jim podobných "levných" materiálů, které ustupují z trhu díky kvalitě či estetické hodnotě a vzrůstající náročnosti zákazníků.
Proto naše firma dodává všem svým zákazníkům výrobky vyrobené z hodnotnějších a kvalitnějších materiálů jako je umělý pískovec, který svým povrchem a reliéfem je takřka nerozeznatelný od přírodního pískovce.

Dále dodáváme výrobky vyrobené z přírodního pískovce a ze dřeva vyráběné ve standardních velikostech, v případě požadavku vyrobíme dle Vašeho zadaní na zakázku.

Barevné odstíny přírodních materiálů, zejména přírodního kamene, jsou na zobrazených fotografiích ilustrativní, mohou se tak lišit od konkrétního dodaného výrobku, vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál. Reklamace na barvu tedy není možná.

U výrobků z umělého pískovce je barevný odstín žíhaný (kombinace barev bílé, pískové žluté a okrové) s barevnou kombinací, která je podobná líbivému "přírodnímu pískovci".

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sděllíme bližší informace.

 Na závěr - podporujeme české výrobky, které v určitých oblastech vynikají kvalitou, vzhledem a tradicí. Tyto výrobky jsou označeny logem: