Šlapáky na zahradu

Pískovcové šlapáky na zahradu jsou vyrobeny z přírodního pískovce a jsou zpracovány  z českého pískovce českými ručičkami :-). Zajistíme výrobu pro kamenné pískovcové šlapáky na zakázku dle Vašich požadavků. Dalším typem šlapáků jsou kamenné šlapáky ze žuly - žulové šlapáky.

Pískovcové šlapáky z pískovce

Šlapáky z pískovce určené na zahradu je možné dodat v různých materiálech. Nejčastěji jsou vhodné šlapáky z pískovce - pískovcové šlapáky řezané, který působí přirozeně a vhodně pro každou zahradu. Tyto zahradní kamenné šlapáky z pískovce jsou vyráběny v mnoho velikostech. Povrch šlapáků je řezaný a okraje jsou provedeny štípáním. Pískovcové šlapáky na zahradu a jejich tvar je tak přirozený, pískovcové šlapáky tak nepůsobí pravidelně, ba naopak tyto šlapáky působí přirozeně. Pískovcové šlapáky se dodávají v různých tloušťkách od 3 cm až po 8 cm. Pískovcové šlapáky Vám kromě standardních velikostí šlapáku dodáme i kamenné šlapáky na zakázku  přímo z českého pískovce. 

Žulové šlapáky ze žuly

Pro japonské zahrady se žulové šlapáky volí nejčastěji vyrobené ze žuly.  Žulové šlapáky jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Žulové šlapáky je možné dodat ve více barvách a to od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu. Zahradní šlapáky ze žuly jsou vhodné i do menších okrasných zahrad ve spojení se žulovými kostkami. Žulové šlapáky ze žuly Vám dodáme v několika barevných provedeních. 

 
384
5331384533
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Akce Novinka Tip
šlapák z pískovce
pískovcový šlapák 35x40x4
Kód: NFS023
Značka: český výrobek
Záruka: 24 měsíců
šlapák z pískovce, vyrobeno v ČR. Pískovcový šlapák o tl.4 cm. Výrobek vyroben z materiálu:přírodní pískovec, rozměr ca35x40x4
317,36 Kč bez DPH
384 Kč
3 dny
   
Novinka
šlapáky z pískovce řezaný 50x50x4
šlapáky z pískovce řezaný 50x50x4
Kód: NFS022
Značka: český výrobek
Záruka: 24 měsíců
přírodní pískovec, rozměr ca50x50x4
440,50 Kč bez DPH
533 Kč
3 dny
   

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem