O nás - Zahradní dekorace

Jsme mladá progresivní firma působící ve více oborech a jedním z nich jsou i  ZAHRADNÍ DEKORACE a STAVEBNÍ PRVKY. Působíme převážně v oblasti velkoobchodu. Prostřednictvím e-shopu zahradnidekorace.com chceme i Vám nabídnout kvalitní výrobky.

Podporujeme kvalitní české zahradní dekorace vyrobené z tradičních materiálů - masivního dřeva, přírodního pískovce, umělého pískovce a mrazuvzdorné keramiky. Plastové u nás nenajdete.

Náš e-shop Zahradní dekorace, kterým se chceme přiblížit našim obchodním partnerům a všem drobným odběratelům, Vám umožní jednoduché a plnohodnotné objednávání kvalitních dekorativních výrobků nejen na zahradu, ale i do domu nebo bytu. Dáváme přednost českým výrobkům a českým materiálům a ruční práci. 

Zahradní dekorace - koryta a květináče, která se zpočátku objevovala na trhu, byla vyrobená ze sádry, betonu a různých jim podobných levných materiálů, které ustupují z trhu díky kvalitě či estetické hodnotě a vzrůstající náročnosti zákazníků.

Naše firma dodává svým zákazníkům výrobky vyrobené z hodnotnějších a kvalitnějších materiálů jako je umělý pískovec, který svým povrchem a reliéfem je takřka nerozeznatelný od přírodního pískovce. Dále jsou to výrobky vyrobené z přírodního pískovce a ze dřeva vyráběné ve standardních velikostech, v případě požadavku vyrobíme dle Vašeho zadaní na zakázku.

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sděllíme bližší informace.

Na závěr - podporujeme české výrobky, které v určitých oblastech vynikají kvalitou, vzhledem a tradicí. Tyto výrobky jsou označeny logem:

ZahradniDekorace.com # od roku 2006 # kvalitní české výrobky a zakázková výroba z pískovce, dřeva a kamene