O nás

Jsme mladá progresivní firma působící ve více oborech a jedním z nich jsou i  ZAHRADNÍ DEKORACE a STAVEBNÍ PRVKY. Působíme převážně v oblasti velkoobchodu a tímto e-shopem chceme nabídnout všem kvalitní výrobky.

Náš e-shop, kterým se chceme přiblížit našim obchodním partnerům a všem drobným odběratelům, Vám umožní jednoduché a plnohodnotné objednávání kvalitních dekorativních výrobků nejen na zahradu, ale i do domu nebo bytu.

Zahradní dekorace - koryta, která se zpočátku objevovala na trhu, byla vyrobená ze sádry, betonu a různých jim podobných levných materiálů, které ustupují z trhu díky kvalitě či estetické hodnotě a vzrůstající náročnosti zákazníků.
Proto naše firma dodává všem svým zákazníkům výrobky vyrobené z hodnotnějších a kvalitnějších materiálů jako je umělý pískovec, který svým povrchem a reliéfem je takřka nerozeznatelný od přírodního pískovce.

Stavební prvky - interiérové dveře, podlahy, nábytek a ostatní jsou vyrobeny z exotických dřevin a bambusu a pro svůj zajímavý vzhled a původ dřevin jsou vyhledávanými stavebními prvky současné bytové architektury.

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sděllíme bližší informace.

Zahradní nábytek - sortiment TEAKového nábytku je vyroben z kvalitního výběrového teakového dřeva silnějšího průřezu. Nábytek je pevné robustní konstrukce určený i pro větší, nadstandardní zatížení a je ergonomicky tvarován. 

S ohledem na technické parametry je teak nejlepším druhem dřeva pro výrobu zahradního nábytku. Je to dřevo s velmi vysokou hustotou (hustota při 12% vhlkosti 640 – 750 kg/m3) a velkým obsahem oleje, což mu dává výjimečnou odolnost proti biologické degradaci a krásný přirozený lesk.

Na závěr - podporujeme české výrobky, které v určitých oblastech vynikají kvalitou, vzhledem a tradicí. Tyto výrobky jsou označeny logem:

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sdělíme bližší informace.