Zahradní sochy a sošky na zahradu

Zahradní sochy a sošky

kamenna-zelva-piskovec-zahradni-dekroaceZahradní sochy jsou vyrobené unikátní ruční metodou v ČR z kvalitní směsi z umělého pískovce , stejným způsobem se vyrábějí i repliky historických soch.

Přednosti našich zahradní sochy a sošek, kterých máme pro Vás přes 1000 variant:

  • Velké zahradní sochy věrně imitují kamenný povrch přírodního kamene, který se používá k výrobě replik historických soch.
  • Zahradní sochy a sošky jsou velmi odolné povětrnostním vlivům.
  • Pískovcové sochy, postavy, sochy zvířat na zahradu Vám zcela jistě zpříjemní pobyt ve Vaší zahradě nebo parku.

Jak správně vybrat zahradní sochu? 

V sortimentu máme skutečně přes 1000 variant zahradních soch jako prvky zahradní architektury. Každá sochy je charakteristická svou výškou a tedy hmotností. Proto prosím, použijte filtr podle výšky nebo ceny a budete si tak moc rychle najít to, co hledáte. Pokud nenaleznete, rádi Vám s tím pomůžeme, prosím kontaktujte nás.

Unikátní metoda výroby pro dosažení realistického povrchu a vysoké pevnosti dekorací


DSC_4294Zahradní sochy
 z umělého pískovce, jsou vyráběné speciální metodou. Nejedná se o prosté lití do formy, kde vody obsahuje vzduchové bublinky a další estetické vady a proto takové výrobky mají povrch s "bublinkami" a nepůsobí věrohodně, prakticky se nedá použít na sochy a sošky. 
Pomocí naší metody dusání kvalitní pískovcové směsi do forem je dosaženou přesného povrchu jako má forma Zahradní sochy a koryta mají  věrně realistický povrch a pro laiky neroznatelné od originálu. Více o výrobě.

Naše sochy z umělého pískovce poskytují povrch s detailní kresbou a proto jsou velmi rozdílné od betonových výrobků. Dekorační betonové výrobky se vyrábějí litím do forem a mají tak výrazné estetické vady. Prakticky se tento způsob výroby nedá použít pro výrobu s detailní kresbou. Taková to řídká směs obsahuje velké množství vody se vzduchem, který po odformování vytváří na povrchu povrchové estetické vady ve formě bublinek nebo děravých míst.

Jaké jsou velikosti zahradních soch?

V sortimentu zahradních dekorací naleznete zahradní sochy různých velikostí a zahradní sošky na zahradu. Dodávané zahradní sochy a další zahradní dekorace jsou vyrobené z umělého pískovce a umělého kamene, který zaručuje velmi precizní zpracování a příjemný přírodní vzhled. Některé zahradní sochy zvířat jsou vyrobeny i ze žuly. Kamenné zahradní sochy jsou v různých velikostech a vybere si určitě každý.

Jaké zahradní sochy a sošky jsou žádané?

Velmi žádanou zahradní sochou je třeba vodník na zahradu, buddha na zahradu nebo lev na zahradu. Výběr pískovcových zahradních soch a zahradních sošek je velmi široký, naleznete zde i žáby, zajíce, trpaslíky, Venuši, Buddhu další plastiky. Zahradní fontány, zahradní kašnyzahradní  venkovní umyvadlo  a balustrády příjemně doplní Vaši zahradu.  Mezi zahradními sochami naleznete i zvířata na zahraduZahradní sochy v článku.

mceclip0-5

ZahradniDekorace.com - jsme s Vámi od roku 2006, děkujeme :-)

Nejprodávanější

zahradní sochy - Velký vánoční betlém - 10 postaviček, výška 27cm, 6,6kg
ZDARMAZDARMA 9 541 Kč –28 %
Původně: 9 541 Kč  (–28 %)
6 851 Kč
(5 662 Kč bez DPH)
zahradní sochy - Madona 6,5kg, výška 47cm
2 200 Kč –28 %
Původně: 2 200 Kč  (–28 %)
1 580 Kč
(1 306 Kč bez DPH)
zahradní sochy - Buddha, výška 41cm, 14kg
2 573 Kč –21 %
Původně: 2 573 Kč  (–21 %)
2 023 Kč
(1 672 Kč bez DPH)
10 položek celkem