Zahradní sochy a sošky na zahradu

Zahradní sochy a sošky

kamenna-zelva-piskovec-zahradni-dekroaceZahradní sochy jsou vyrobené unikátní ruční metodou v ČR z kvalitní směsi z umělého pískovce, stejným způsobem se vyrábějí i repliky historických soch.

Přednosti našich zahradní sochy a sošek, kterých máme pro Vás přes 1000 variant:

  • Velké zahradní sochy věrně imitují kamenný povrch přírodního kamene, který se používá k výrobě replik historických soch.
  • Zahradní kamenné sochy a sošky jsou velmi odolné povětrnostním vlivům.
  • Pískovcové sochy, postavy, sochy zvířat na zahradu Vám zcela jistě zpříjemní pobyt ve Vaší zahradě nebo parku.

Jak správně vybrat zahradní sochu? 

V sortimentu máme skutečně přes 1000 variant zahradních soch jako prvky zahradní architektury. Každá sochy je charakteristická svou výškou a tedy hmotností. Proto prosím, použijte filtr podle výšky nebo ceny a budete si tak moc rychle najít to, co hledáte. Pokud nenaleznete, rádi Vám s tím pomůžeme, prosím kontaktujte nás.

Unikátní metoda výroby pro dosažení realistického povrchu a vysoké pevnosti dekorací


DSC_4294Zahradní sochy
 z umělého pískovce, umělého kamene jsou vyráběné speciální metodou. Nejedná se o prosté lití do formy, kde vody obsahuje vzduchové bublinky a další estetické vady a proto takové výrobky mají povrch s "bublinkami" a nepůsobí věrohodně, prakticky se nedá použít na sochy a sošky. 
Pomocí naší metody dusání kvalitní pískovcové směsi do forem je dosaženou přesného povrchu jako má forma Zahradní sochy a koryta mají  věrně realistický povrch a pro laiky neroznatelné od originálu. Více o výrobě.

Naše sochy z umělého pískovce poskytují povrch s detailní kresbou a proto jsou velmi rozdílné od betonových výrobků. Dekorační betonové výrobky se vyrábějí litím do forem a mají tak výrazné estetické vady. Prakticky se tento způsob výroby nedá použít pro výrobu s detailní kresbou. Taková to řídká směs obsahuje velké množství vody se vzduchem, který po odformování vytváří na povrchu povrchové estetické vady ve formě bublinek nebo děravých míst.

Jaké jsou velikosti zahradních soch?

V sortimentu zahradních dekorací naleznete zahradní sochy různých velikostí a zahradní sošky na zahradu. Dodávané zahradní sochy a další zahradní dekorace jsou vyrobené z umělého pískovce a umělého kamene, který zaručuje velmi precizní zpracování a příjemný přírodní vzhled. Některé zahradní sochy zvířat jsou vyrobeny i ze žuly. Kamenné zahradní sochy jsou v různých velikostech a vybere si určitě každý.

Jaké zahradní sochy a sošky jsou žádané?

Velmi žádanou zahradní sochou je třeba vodník na zahradu, buddha na zahradu nebo lev na zahradu. Výběr pískovcových zahradních soch a zahradních sošek je velmi široký, naleznete zde i žáby, zajíce, trpaslíky, Venuši, Buddhu další plastiky. Zahradní fontány, zahradní kašnyzahradní  venkovní umyvadlo  a balustrády příjemně doplní Vaši zahradu.  Mezi zahradními sochami naleznete i zvířata na zahraduZahradní sochy v článku.

mceclip0-5

ZahradniDekorace.com - jsme s Vámi od roku 2006, děkujeme :-)

Nejprodávanější

zahradní sochy - Buddha, výška 41 cm, 14 kg
3 073 Kč –16 %
Původně: 3 073 Kč  (–16 %)
2 573 Kč
(2 126 Kč bez DPH)
zahradní sochy - Moderní hlava - vlasy, výška 39cm,  7,7kg
2 718 Kč –27 %
Původně: 2 718 Kč  (–27 %)
1 968 Kč
(1 626 Kč bez DPH)
zahradní sochy - socha Maddona, výška 66cm, 13,8kg
4 538 Kč –27 %
Původně: 4 538 Kč  (–27 %)
3 271 Kč
(2 703 Kč bez DPH)
2 položek celkem
zahradní sochy - Kristus, výška 92 cm, 50 kg
10 784 Kč –26 %
6 533 Kč bez DPH
7 905 Kč
KAS367