Zahradní sochy

Zahradní sochy

Nevíte jak zdokonalit vaši zahradu? Máme pro Vás velký výběr dekorací, jako jsou zahradní sochy, sošky a další dekorace na zahradu. 

Zahradní sochy jsou vyrobeny ručně z umělého pískovce a umělého kamene v České republice. Tato výroba zaručuje velmi precizní zpracování a příjemný přírodní vzhled. Naše zahradní sochy věrně imitují kamenný povrch přírodního kamene, který se používá k výrobě zahradních soch. V nabídce máme také zahradní sochy vyrobeny ze žuly.

Zahradní sochy jsou určeny pro exteriér i interiér, proto je lze umístit jak na zahradu, nádvoří nebo do domu či bytu. 

Sortiment zahradní sochy a sošky je velmi široký a patří mezi něj třeba zahradní fontány, zahradní kašny, postavy na zahrady, sochy zvířat na zahradu. Zahradní sochy jsou na výběr také v různých velikostech a každý z Vás si určitě vybere. 

Mezi žádané zahradní sochy patří třeba vodník na zahradu, Budha nebo lev jako dekorace na zahradu. Velmi oblíbené zahradní sochy jsou také sošky žáby, zajíce, trpaslíků, sošky Venuše a další plastiky.  Příjemným doplňkem pro vaši zahradu mohou být ale také zahradní fontány, zahradní kašnyzahradní umyvadla nebo balustrády.

malé zahradní sochy zahradní sochy zvířata zahradní sochy do zahrady velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy  

Veškeré zahradní sochy a další zahradní dekorace můžete objednat níže:

Naši kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.