Socha

Zahradní socha

Zahradní socha na zahradu jako zahradní dekorace je vyrobená z umělého pískovce v České republice. Socha je určena pro exteriér - na zahradu i interiér - do domu. Mezi oblíbené sochy patří: soška Buddhy, sochy svaté Marie, socha svatého Josefa, socha svatého Urbana, socha svatého Floriána, socha Madony stejně, soška Venuše a dále zahradní fontány, zahradní kašny, zahradní umyvadlo nebo dekorace zvířat na zahradu.

malé zahradní sochy zahradní sochy zvířata zahradní sochy do zahrady velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy stavebni-prvky 

 

Zahradní socha

V sortimentu Socha naleznete velké zahradní sochy až do 650 kgzahradní sošky na zahradu do 40 kg a zahradní dekorace zvířata. Dodávané sochy na zahradu jsou vyrobené z umělého pískovce a umělého kamene, který zaručuje velmi precizní zpracování a příjemný přírodní vzhled. Zahradní sochy zvířat jsou vyrobeny i ze žuly.

Tyto kamenné zahradní sochy jsou v různých velikostech a vybere si určitě každý. Mezi zahradní sochy, sošky řadíme i zvířata na zahradu nebo sošky do bytu. Mezi žádané zahradní sochy patří třeba vodník na zahradu, soška slonabudha na zahradu nebo lev jako dekorace na zahradu. Výběr zahradních soch a zahradních sošek je velmi široký, naleznete zde i žáby, zajíce, trpaslíky, Venuši a další plastiky.

Sortiment zahradních soch a sošek je příjemným obohacením Vaší zahrady, bytu nebo domu. Zahradní fontány, zahradní kašny, zahradní umyvadlo  a balustrády příjemně doplní Vaši zahradu.