Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm

Kód: SR.LIGHT.800
Akce
Neohodnoceno
4 941 Kč –22 %
Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm
4 941 Kč –22 % 3 850 Kč 3 182 Kč bez DPH
Skladem

Okrasný pískovcový kámen na skalku z českého pískovce v rozměrech vhodných pro ruční umístění na skalku, do svahu nebo zákoutí. Kámen na skalku je neočištěný, může mít na sobě písek z lomu. Paleta 800 kg. Jedná se o zbytkové kusy z lomu, mohou obsahovat i menší rozměry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kámen na skalku z českého pískovce, celá paleta 800 kg

 • Jedná se o zbytkové kusy z lomu, mohou obsahovat i menší rozměry
 • Kámen na skalku, do svahu a na zahradu je vyroben z přírodního pískovce v ČR.
 • Kameny jsou o velikosti cca 12 cm do cca 35 cm, obsahuje velké a malé kameny nepravidelných tvarů.
 • Velikost kamenů je ideální pro vytvoření efektních skalek nebo svahů
 • Ostatní rozměry kamenů, třeba solitérních kamenů vyrobíme na zakázku
 • Paleta o hmotnosti 800 kg
 • Spotřeba kamenů je individuální - záleží jestli chcete kámen vedle kamene (paleta pro cca 3-4 m2) nebo jestli budete do vytvořené skalky, svahu sázet skalničky, jehličnany nebo další rostliny, v tom případě bude spotřeby kamenu nižší na m2.

 

Návod na vytvoření skalky nebo svahu z kamenů z pískovce

  1. Srovnat terén svahu 
  2. Pokud se jedná o vyšší skalku nebo nad ní je terén do kopce, myslete i na vodu, které teče při dešti po strání. Je vhodné udělat drenážní kanál nebo drenážní pásy z hrubého štěrku obaleného geotextílií.
  3. Položte kvalitní tkanou geofolii ( vyrobené z polyesteru, takže jsou odolné vůči mechanickému poškození. Tento materiál geofolie má v sobě jemné póry, které umožňují rovnoměrný průchod vody, ale zároveň zabrání pronikání pevných částic podloží do konstrukce.)
  4. Rovnejte kámen s ohledem na velikost skalky nebo svahu. Vhodné je začít s pokládáním kamenů od spodní strany směrem nahoru tak, nám jednotlivé kameny "zaklesly" do mezer, které jsou vytvořené spodní řadou kamenů. Pro větší skalky je vhodné mít větší kameny na spodní straně a postupně postupovat až nahoru.
  5. Je dobré myslet i na to, jak budete trávu kolem skalky sekat. Pokud budete mít malou skalku lze to řešit strunovou sekačkou. V případech větších skalek je to velmi časově náročné. Vhodné je třeba obvod skalky vysypat kačírkem a pak využít tzv. neviditelné obrubníky k přechodu do trávy.

Máte nějaké dotazy? Ráda Vám poradím (Po-Ne: 7:00-21:00). Mobil: +420 734 449 449

TISÍCE kamenných zahradních dekorací od roku 2006

Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm

Nejširší sortiment kamenných dekorací u nás - přes 1.000 typů

Kamenné zahradní dekorace z umělého pískovce jsou mnohdy pro laika nerozeznatelné od přírodního pískovce. Mají 2 základní výhody - jsou cenově dostupné a více odolné proti povětrnostním podmínkám.
Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm

Odborník na výrobky z umělého pískovce již od roku 2006

Sortiment neustále rozšiřujeme a zaměřujeme se na kvalitu a preciznost . Dodáváme Vám dekorace, které jsou z materiálu zaručující dlouholetý vzhled v pěkném stavu.
Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm

Unikátní ruční výroba v ČR pro detailní kresbu a realistický povrch 

Unikátní metoda ruční české výroby z umělého pískovce, který se používá na repliky historických soch, zaručuje dokonalý povrch, strukturu a barevné žíhání zahradní pískovcové sochy. Vyrobené v ČR!
Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm

Garance dodání i velkých soch v nepoškozeném stavu

Dodáváme Vám většinou velmi težké výrobky vážící nejčastěji mezi 350 až   700 kg. Občas i přes 1tunu. Expedujeme proto dekorace na paletě, perfektně je zabalíme, aby k Vám dorazily v nepoškozeném stavu. 
Kámen na skalku, pískovec na skalku - paleta 800 kg, rozměr 12-35cm

Názor odborníka

Radka s 18-ti letou praxí se zahradními dekoracemi
U zahradních dekorací je největší hodnotou estetický význam. Svým majitelům musí dělat radost a při pohledu na dekoraci si musí říct, to je přesně to, co se sem perfektně hodí. Materiál a zpracování je prvním a základním předpokladem k dosažení těch emocí, které chceme. V případě této zahradní dekorace je to splněno a mnoho let Vám bude dělat radost. Zahradní dekorace je vyrobena z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky svému designu se skvěle hodí do různých typů zahrad a prostředí, ať už máte moderní zahradu nebo tradiční venkovský styl.  Navíc tato zahradní dekorace není jen krásná, ale také funkční. Můžete ji využít k ozdobení terasy, zahrady nebo vstupu do domu. Přináší do prostoru harmonii a pohodu, ať už ji umístíte kamkoliv. Bude se Vám líbit a těšit se na ni budete každý den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní květináče a truhlíky z pískovce
Hmotnost: 800 kg
Materiál: pískovec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: