Antické sochy

Antické sochy

Hledáte dekorace na zahradu jako jsou antické sochy nebo sošky? Jaké barokní sochy, sošky by se vám líbily? Máme pro Vás široký výběr zahradních dekorací, kamenných antických soch a sošek do zahrady a další dekorace nejen na zahradu.

Kamenné antické sochy jako dekorace na zahradu jsou vyrobené ručně z umělého pískovce v České republice. Výroba tímto zaručuje velmi precizní zpracování a příjemný přírodní vzhled pro kamenné sochy a sošky. Naše kamenné antické sochy do zahrady věrně imitují kamenný povrch přírodního kamene, který se používá k výrobě zahradních soch. Kamenné sochy do zahrady naleznete v naší nabídce v různých velikostech a každý z Vás si určitě vybere.

Originální kamenné antické sochy a sošky do zahrady jsou vhodné pro exteriér i interiér. Tyto kamenné antické sochy lze umístit jak na zahradu, do parku, na nádvoří nebo do domu, bytu, na terasu či balkón. Především velké kamenné antické sochy skvěle vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem. Velké pískovcové sochy do zahrady si navíc můžete vkusně doplnit o další zahradní dekorace z naší široké nabídky, jako jsou zahradní kamenné sochy a sošky na zahraduzahradní fontány, kašny a umyvadlakamenné vázy a květináče, a další stavební prvky nebo balustrády. Mezi zahradní pískovcové, antické sochy a sošky patří také pískovcov,  antické sochyzvířata na zahradu.

Mezi velmi žádané kamenné antické sochy a sošky patří vodník, Budha na zahradu nebo lev jako zahradní dekorace. Další oblíbené pískovcové sochy a sošky, jako dekorace na zahradu jsou i žáby, zajíci, trpaslíci, sošky Venuše a další plastiky.

Velké pískovcové antické sochy do zahrady, malé zahradní sošky, postavy, pískovcové antické sochy zvířat na zahradu nebo pískovcové antické sochy s vánoční tématikou Vám zcela jistě zpříjemní Vaši zahradu nebo byt, stačí si jen vybrat velikost kamenné antické sochy z nabídky na našem E-shopu:

Vyberte si i další dekorace na zahradu na našem E-shopu:

malé zahradní sochy Zvířata Zahradní sochy velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy Zahradní stavební prvky 

Naši kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.