Zahradní truhlíky

Zahradní truhlíky 

Máme pro Vás zahradní truhlíky, zahradní květináče a koryta jako dekorace na zahradu nebo interiéru domu. Zahradní truhlíky si u nás můžete objednat z široké nabídky zahradních květináčů, truhlíků dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Zahradní truhlíky, květináče na zahradu a koryta vybírejte podle toho, kam je umístíte a co v nich budete pěstovat. Velké zahradní truhlíky pojmou více zeminy, proto jsou vhodné pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělké zahradní truhlíky jsou vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malé zahradní truhlíky využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin.

Tyto luxusní a velmi kvalitní zahradní truhlíky, zahradní květináče nebo koryta nesmí jako zahradní dekorace chybět v žádném případě na vaší zahradě. Velmi často jsou zahradní truhlíky také součástí zámeckých zahrad, parků nebo nádvoří. Velmi elegantně působí tyto krásné zahradní truhlíky na terasách, balkónech nebo přímo umístěné před domem, kde zároveň slouží jako reprezentační prvek. Samozřejmě zahradní truhlíky si najdou své uplatnění i v domácnostech, kde mohou sloužit jako součást dekorace v kuchyni, na chodbě, v obýváku nebo ozdobí i vaše okna nebo stolky..

Kam umístíte zahradní truhlíky?

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte zahradní truhlíky, můžete si je objednat ihned. Vyberte si z variant zahradních truhlíků, květináčů a koryt na zahradu na našem E-shopu:

Jaký materiál pro zahradní truhlíky?

Volit můžete zahradní truhlíky ze dřeva nebo pískovce. Podívejte se i případně na zahradní truhlíky z kamene nebo keramiky:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

Pískovcové zahradní truhlíky, zahradní květináče nebo koryta na zahradu Vám rádi vyrobíme na zakázku, dle vašich přání:

E-shop - zahradní truhlíky - zakázková výroba z pískovce

Materiál pro zahradní truhlíky

Velké zahradní truhlíky jsou oblíbené zahradní truhlíky na terasu nebo na zahradu a jsou vyrobené ze smrkového dřeva nebo se vyrábějí i trvanlivé truhlíky z dubového dřeva. Velké zahradní truhlíky mohou být vyrobené i z mrazuvzdorné keramiky. Žádané zahradní truhlíky jsou vyrobené z umělého pískovce nebo z přírodního pískovce na zakázku.

 

Naši kompletní nabídku zahradních dekorací naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.