Zahradní truhlíky dřevěné

Zahradní truhlíky dřevěné

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové zahradní truhlíky dřevěné, dřevěné květináče, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto zahradní truhlíky dřevěné, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete zahradní truhlíky dřevěné, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Zahradní truhlíky dřevěné se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní zahradní truhlíky dřevěné, zahradní květináče, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete zahradní truhlíky dřevěné objednat i na zakázku.

Zahradní truhlíky dřevěné, zahradní květináče, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní truhlíky dřevěné ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce zahradní truhlíky dřevěné si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Také nabízíme zahradní truhlíky dřevěné, které jsou vyrobeny z plechu. Zahradní truhlíky dřevěné, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si zahradní truhlíky dřevěné, zahradní květináče, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní zahradní truhlíky dřevěné, květináče na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (zahradní truhlíky dřevěné) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní zahradní truhlíky dřevěné na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Zahradní truhlíky dřevěné a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.