Zahradni truhlik

Zahradni truhlik

Hledáte dekorace na zahradu, jako je zahradni truhlik, zahradní květináč, koryto, vědro na zahradu a další zahradní dekorace, které zdokonalí Vaši zahradu? U nás si můžete vybrat zahradni truhlik ze stovky truhlíků a květináčů dle velikosti a materiálu, ze kterého je vyroben. Zahradni truhlik, květináč na zahradu nebo koryto vybírejte podle toho, kam jej umístíte a co v něm budete pěstovat. Velký zahradni truhlik pojme více zeminy, proto je vhodný pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělký zahradni truhlik je vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malý zahradni truhlik využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. Zahradni truhlik si najde své uplatnění také v domácnostech. Dekorační zahradni truhlik ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo i balkón.

V naší široké nabídce zahradních květináčů, truhlíků nebo koryt na zahradu si můžete objednat zahradni truhlik, vyrobený ručně z přírodního pískovce v České republice. Tento kamenný zahradni truhlik se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcový zahradni truhlik nebo zahradni truhlik z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenný zahradni truhlik, vyrobený z umělého pískovce. Tento zahradni truhlik z pískovce je vyroben v ČR a vyniká svými tvary. Zahradni truhlik z umělého pískovce je cenově dostupnější, než zahradni truhlik z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také zahradni truhlik z masivního dřeva. Dřevěný zahradni truhlik nabízíme ve více variantách - zahradni truhlik z masivního smrku, modřínu nebo jako zahradni truhlik z masivního dubu. Pro dřevěný zahradni truhlik si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěný zahradni truhlik impregnovaný bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás bude i keramický zahradni truhlik, který je vyrobený z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramický zahradni truhlik nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a má téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte zahradni truhlik, zahradní květináč nebo koryto na zahradu, můžete si jej objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Pískovcový zahradni truhlik Vám rádi vyrobíme i na zakázku, dle vašich přání:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.