zahradní dekorace - Trubadůr - kachle, výška 27cm, 1,9kg

Kód: KAS182
Neohodnoceno
1 027 Kč –13 %
zahradní dekorace - Trubadůr - kachle, výška 27cm, 1,9kg
1 027 Kč –13 % 887 Kč 733 Kč bez DPH
Skladem

Socha, zahradní sochy a sošky, plastiky jako zahradní dekorace nejen na zahradu. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Socha nejen na zahradu

Zahradní socha Madony z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

ROZMĚRY 

výška 27cm, váha 1,9kg

Naše zahradní sochy a kamenné květináče Vám jen tak nezestárnou 

Zahradní sochy a kamenné květináče z umělého pískovce mají menší nasákavost než přírodní kámen a proto Vám nebudou tak rychle obrůstat mechem a měnit barvu. Zároveň naše směs umělého pískovce obsahuje přírodní pigmenty, proto mají zahradní sochy a kamenné květináče hezké barevné žíhání. Pro větší odolnost proti povětrnostním vlivům doporučujeme povrch impregnovat pro co nejdelší zachování krásného vzhledu

Naše krásné zahradní sochy a kamenné květináče z umělého pískovce v marketech nenajdete

Dekorace na zahradu jsou vyráběné ručně a vzhledem k technologii je omezené množství každého kusu. Klademe důraz na kvalitu před množstvím. Například Vánoční betlémy jsou omezené počtem kusů, které se ročně vyrobí. Stejné je to i u dalších zahradních dekorací.

mceclip0-7

Preciznost detailu na prvním místě

Už jsem si řekli, že výroba probíhá ručním dusáním zavlhlé speciální směsi umělého pískovce do forem. Pro velké dekorace a květináče se používají speciální silikonové formy, které se vyrábějí z originálu sochařské práce nebo kameníka. Menší sošky, například betlémy nebo malé sošky se dusají do kovových forem, aby výrobek měl poté detailní až "miniaturní" kresbu. V případě malých sošek je to velmi žádoucí, aby působila hezky a kvalitně.

 

Při této velmi pracné a pečlivé ruční výrobě se dosáhne perfektního detailního povrchu výrobků, které jsou mnohdy pro laika k nerozeznání od originálů z přírodního pískovce. A to podtrhuje skutečnost, že výrobky z kvalitního umělého pískovce jsou nepravidelně barevně žíhané což umocňuje dojem jako přírodní pískovec okrové barvy. Umělý pískovec je vhodné i povrchově ošetřit hydrofobním nátěrem (impregnace a přísady s vysokou ochranou před klimatickými vlivy, stejně tak i přírodní pískovec, proti vodě, avšak není to nezbytné.

 

Umělý pískovec je ušlechtilý materiál, který je převážně používán na repliky historických soch a sošek, vzhledem k tomu, že směs je mnohdy odolnější než přírodní pískovec. Umělý pískovec je vyroben ze směsi křemenných písků, bílého cementu vysoké pevnosti, zušlechťujících přísad, přírodních barviv a dalších speciálních složek zvyšujících pevnost a odolnost výrobků z umělého kamene proti povětrnostním vlivům.

 

mceclip0-9

Dekorace  Vám dodáváme už od roku 2006. Za poslední rok jsme Vám udělali radost s 5.322 kusy zahradních dekorací

Jsme rádi, že tímto počtem Vám zkrášlujeme Vaše zahrady, je to pro nás závazek a baví nás to. Těší nás i vaše spokojenost, podívat se můžete na Hodnocení zákazníků.

Garance dodání až k Vám domů bez poškození

Zahradní dekorace jsou převážně těžké výrobky a proto je expedujeme hlavně na paletách. K tomu využíváme veřejného dopravce, který má nákladní automobily se sklopným hydraulickým čelem. Dáváme si práci s balením tak, aby k Vám výrobek došel bez poškození. Bohužel i přesto se někdy stává, že se dekorace poškodí při přepravě. Ale nezoufejte, pokud se to stane, dodáme Vám výrobek nový, nepoškozený.

Pro náročné máme zakázkovou výrobu zahradních dekorací

Květináčů a soch z přírodního pískovce a dřevěných květináčů na zakázku dle individuálních rozměrů. Můžete si vytvořit i dekoraci, sestavu z květináčů na terase nebo zahradě, k tomu Vám  skvěle poslouží třeba velký kameninový květináč na zahradu nebo dřevěné zvýšené záhony.

Bonusy pro naše věrné zákazníky ve formě objemových slev pro všechny 

baleni-palet-zahradni-keramika-8
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BUDDHA, SVATI, NÁBOŽENSKÉ MOTIVY
Hmotnost: 1.9 kg
Materiál: umělý pískovec
Výška (cm): 27
Použití: venkovní
Umístění: na zahradu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: