Zahradní socha

Zahradní socha

Hledáte zahradní dekorace, které doplní vzhled vaší zahrady? Jaká zahradní socha by se vám líbila na vaši zahradu? Máme pro Vás široký výběr zahradních soch, sošek a dalších dekorací na zahradu, které si určitě zamilujete. 

Zahradní socha je vyráběna ručně z umělého pískovce a umělého kamene v České republice. Výroba tímto zaručuje velmi precizní zpracování a přírodní vzhled. Každá naše zahradní socha věrně imituje kamenný povrch přírodního kamene, který se používá k výrobě zahradních soch. V nabídce máme také zahradní sochy vyrobeny ze žuly. Zahradní socha je vhodná pro exteriér i interiér, proto ji lze umístit jak na zahradu, nádvoří nebo do domu či bytu. 

Která zahradní socha se vám hodí na vaši zahradu? Výběr v kategorii zahradní socha je bohatý. Zahradní sochy, sošky si můžete z našeho sortimentu objednat dle velikosti, velké zahradní sochy až do 650 kgzahradní sošky na zahradu do 40 kg, malé zahradní sochy a sošky do domu do 8 kg, nebo zahradní dekorace zvířata

Velmi oblíbená zahradní socha je například soška Buddhy, socha svaté Marie, socha svatého Josefa, socha svatého Urbana, socha svatého Floriána nebo zahradní socha Madony a stejně tak i soška Venuše.

malé zahradní sochy zahradní sochy zvířata zahradní sochy do zahrady velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy

Sortiment zahradních soch a sošek je velmi široký a patří mezi něj také zahradní fontány, zahradní kašny, postavy na zahrady, sochy zvířat na zahradu a další. Vyberte si ze našich zahradních dekorací na našem Eshopu:

Naši kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.