Zahradní květináče

Zahradní květináče

Hledáte dekorace na zahradu, jako jsou zahradní květináče, zahradní truhlíky, koryta a další zahradní dekorace, které budou slušet Vaší zahradě? U nás si můžete vybrat zahradní květináče dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Zahradní květináče, truhlíky na zahradu a koryta vybírejte podle toho, kam je umístíte a co v nich budete pěstovat. Velké zahradní květináče pojmou více zeminy, proto jsou vhodné pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělké zahradní květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malé zahradní květináče využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. zahradní květináče si najdou své uplatnění i v domácnostech. Dekorační zahradní květináče ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo balkón.

V naší široké nabídce si můžete objednat zahradní květináče, vyrobené ručně z přírodního pískovce v České republice. Tyto kamenné zahradní květináče se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcové zahradní květináče nebo zahradní květináče z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenné zahradní květináče, vyrobené z umělého pískovce. Tyto zahradní květináče z pískovce jsou vyrobeny v ČR a vynikají svými tvary. Zahradní květináče z umělého pískovce jsou cenově dostupnější, než zahradní květináče z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také zahradní květináče z masivního dřeva. Dřevěné zahradní květináče nabízíme ve více variantách - zahradní květináče z masivního smrku, modřínu nebo jako zahradní květináče z masivního dubu. Pro dřevěné zahradní květináče si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěné zahradní květináče impregnovaný bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás budou i keramické zahradní květináče, které jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramické zahradní květináče nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a mají téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte zahradní květináče, truhlíky na zahradu a koryta, můžete si je objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Nabídka zahradní květináče na našem E-shopu:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

 

 

 

 

Zahradní květináče

Když vybíráte zahradní květináče na zahradu, musíte vzít v úvahu kam je postavíte a co v nich poroste. Pochopitelně záleží i na vzhledu a materiálu zahradního květináče. Velký zahradní květináče pojmou více zeminy a tak jsou vhodné pro vzrostlé rostliny, případně pro pěstování více druhových rostlin. Tyto velké zahradní květináče umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak je jednou osadíte, těžko je budete přemísťovat. Na dno zahradního květináče nasypte polystyrénovou drť nebo nalámané kousky polystyrenu a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha pro zahradní květináče. Mělké zahradní květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, popřípadě jarních cibulovin, bonsaje, apod. Malé zahradní květináče využijí zejména milovníci kaktusů, ale i ostatní pěstitelé na pěstování menších rostlin. Ozdobné zahradní květináče najdou své uplatnění nejen v zahradách, ale i v domácnostech, kde ozdobíme okna, stolky a podobně. Nabídka je opravdu široká jen si zvolit ty správné zahradní květináče pro Vaši potřebu.

Venkovní zahradní květináče u nás naleznete v mnoha velikostech, stačí si jen najít čas k výběru :-)

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.