Zahradní květináč

Zahradní květináč ze dřeva, kamene, keramiky

Hledáte dekorace na zahradu, jako je zahradní květináč, zahradní truhlík, koryto, vědro na zahradu a další zahradní dekorace, které zdokonalí Vaši zahradu? U nás si můžete vybrat zahradní květináč ze stovky květináčů dle velikosti a materiálu, ze kterého je vyroben. Zahradní květináč, truhlík na zahradu nebo koryto vybírejte podle toho, kam jej umístíte a co v něm budete pěstovat. Velký zahradní květináč pojme více zeminy, proto je vhodný pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělký zahradní květináč je vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malý zahradní květináč využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. zahradní květináč si najde své uplatnění také v domácnostech. Dekorační zahradní květináč ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo i balkón.

V naší široké nabídce zahradních květináčů, truhlíků nebo koryt na zahradu si můžete objednat zahradní květináč, vyrobený ručně z přírodního pískovce v České republice. Tento kamenný zahradní květináč se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcový zahradní květináč nebo zahradní květináč z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenný zahradní květináč, vyrobený z umělého pískovce. Tento zahradní květináč z pískovce je vyroben v ČR a vyniká svými tvary. Zahradní květináč z umělého pískovce je cenově dostupnější, než zahradní květináč z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také zahradní květináč z masivního dřeva. Dřevěný zahradní květináč nabízíme ve více variantách - zahradní květináč z masivního smrku, modřínu nebo jako zahradní květináč z masivního dubu. Pro dřevěný zahradní květináč si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěný zahradní květináč impregnovaný bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás bude i keramický zahradní květináč, který je vyrobený z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramický zahradní květináč nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a má téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte zahradní květináč, truhlík nebo koryto na zahradu, můžete si jej objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Nabídka zahradní květináč na našem E-shopu:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

 

Zahradní květináč a výběr

Pro výběr velkých zahradních květináčů na zahradu, musíte vzít v úvahu, kam zahradní květináč postavíte a co v něm poroste. Pochopitelně záleží i na vzhledu a materiálu ze kterého je zahradní květináč vyroben. Velký zahradní květináč pojme více zeminy, a tak je vhodný pro vzrostlé rostliny. Tento velký zahradní květináč umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak jej jednou osadíte, těžko ho budete přemísťovat. Na dno venkovního květináče nasypte polystyrénovou drť nebo keramzit a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha pro zahradní květináč. Mělký venkovní květináč je vhodnější pro nízké bylinky, bonsaje. ...

Venkovní zahradní květináč u nás naleznete v mnoha velikostech, stačí si jen najít čas k výběru :-)

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.