Venkovní květináče z ČR

Všechny uvedené venkovní květináče jsou vyrobeny v ČR! Velké venkovní květináče na zahradu jsou k dodání z více materiálů. Kvalitní venkovní květináče vyrobené ze dřeva a kamene. Venkovní květináč dle Vašich představ z mrazuvzdorné keramiky. Pískovcové venkovní květináče se výrabějí převážne na zakázku. Kamenné venkovní květináče z umělého pískovce jsou ve více velikostech a jsou skladem. Dřevěná vědra, pro použití jako venkovních květináčů, jsou zpracována klasickou bednářskou technologií z dubu nebo modřínu.

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

další sortiment pro Vaši zahradu na úvodní straně

Venkovní květináče

Pro výběr velkých venkovních květináčů na zahradu, musíte vzít v úvahu, kam je postavíte a co v nich poroste. Pochopitelně záleží i na vzhledu a materiálu z kterého jsou venkovní květináče vyrobeny. Velký venkovní květináč pojme více zeminy, a tak je vhodný pro vzrostlé rostliny. Tyto velké venkovní květináče umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak je jednou osadíte, těžko je budete přemísťovat. >Na dno venkovního květináče nasypte polystyrénovou drť nebo keramzit a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha venkovních květináčů. Mělké venkovní květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, bonsaje. Venkovní květináče mohou být plastové, dřevěné, keramické, nerezové, skleněné, proutěné, betonové, samozavlažovací, různě zdobené, ... Velké venkovní květináče u nás naleznete v mnoha velikostech, stačí si jen najít čas k výběru :-)