Venkovní květináče

Venkovní květináče z tradičních materiálů

Všechny uvedené venkovní květináče jsou vyrobeny v ČR. Velké venkovní květináče na zahradu jsou k dodání vyrobené z více materiálů. Kvalitní venkovní květináče vyrobené z tvrdého dřeva a kamene (umělý pískovec nebo přírodní pískovec).

Tip pro venkovní květináče

kamenne koryto piskovcove koryto dlouhe 6 zahradni dekorace

1419 akce 3ks zahradni kamenny truhlik ttrp0270 73x27x15cm piskova

157 zahradni dekorace venkovni kvetinac elegance 60x25x25 kamenny prirodni piskovce

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

 

Venkovní květináče 

Pro výběr velkých venkovních květináčů na zahradu, musíte vzít v úvahu, kam je postavíte a co v nich poroste. Pochopitelně záleží i na vzhledu a materiálu z kterého jsou venkovní květináče vyrobeny. Velký venkovní květináč pojme více zeminy, a tak je vhodný pro vzrostlé rostliny. Tyto velké venkovní květináče umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak je jednou osadíte, těžko je budete přemísťovat. Na dno venkovního květináče nasypte polystyrénovou drť nebo keramzit a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha venkovních květináčů. Mělké venkovní květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, bonsaje.

Velké venkovní květináče u nás naleznete v mnoha velikostech, stačí si jen najít čas k výběru :-)

české zahradní dekorace - ruční výroba