venkovní keramické květináče - váza vysoká460x520

Kód: TTK4652
Neohodnoceno
4 386 Kč
1-3 týdny

Keramické venkovní květináče, mrazuvzdorné květináče, kameninové květináče, velikost 460x520, povrch: starohnědá nebo tmavá terakota, umístění: exteriér, interiér

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venkovní kameninové květináče

Kameninové květináče, mrazuvzdorné velké keramické květináče na zahradu - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu jsou ručně vyrobené v České republice, stejně tak i dřevěné květináče na zahradu nebo dubové květináče na zahradu a kamenné květináče.  

Keramické květináče venkovní, kameninové koryto - jsou mrazuvzdorné a hodí se do zahrad jako dekorativní prvek na zahradu. Květináče venkovní z keramiky máme v řadě Klasik nebo Modern. Zahradní květináče jsou vyrobené z kameniny, která poskytne krásně probarvený vzhled těchto venkovních keramických květináčů. Materiál venkovní keramika, kamenina zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých květináčů i velkých zahradních keramických květináčů jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalup.

Kompletní sortiment mrazuvzdorných kameninových květináčů zahradních květináčů z mrazuvzdorné keramiky – kameninové květináče nebo zahradní keramické květináče, je velmi široký a zahrnuje malé venkovní květináče až po velké květináče na zahradu z mrazuvzdorné keramiky o hmotnosti přes 100 kg a více. Pokud hledáte mrazuvzdorné květináče na zahradu a nemůžete najít ten pro Vás, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo Vám vyrobíme květináče a truhlíky třeba z přírodního pískovce.

Další povrchovou úpravu prosím uveďte do poznámky při objednání, možné další úpravy:3. tmavěhnědá-TH nebo 4.starohnědá+černý lem-SHC. Materiál:mrazuvzdorná keramika, velikost 460x520, povrch: starohnědá, umístění: exteriér, interiér

Rozměry: délka 460mm, hloubka 520mm, váha 24,6kg

VZORNÍK odstínů - glazur

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní keramické květináče
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 24.6 kg
Materiál: mrazuvzdorná keramika
Použití: venkovní
Povrchová úprava: glazura
Umístění: na zahradu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu Zahradnidekoce.com naleznete standardně vyráběné dekorace a zakázkové výrobky z oboru zahradních dekorací. Vyrábíme výrobky z umělého pískovce pomocí forem, květináče ze smrkového a dubového dřeva nebo přírodního pískovce z českých lomů.

V případě opracování nebo výroby velkých soch spolupracujeme s průmyslovou výrobou a opracování přírodního kamene nebo externími firmami zajišťující renovaci starých uměleckých soch a památek včetně restaurování fresek a obrazů.

Zahradní dekorace - koryta, květináče, sochy, šlapáky, která se zpočátku objevovala na trhu, byla vyrobená ze sádry, litého betonu a různých jim podobných "levných" materiálů, které ustupují z trhu díky kvalitě či estetické hodnotě a vzrůstající náročnosti zákazníků.
Proto naše firma dodává všem svým zákazníkům výrobky vyrobené z hodnotnějších a kvalitnějších materiálů jako je umělý pískovec, který svým povrchem a reliéfem je takřka nerozeznatelný od přírodního pískovce.

Dále dodáváme výrobky vyrobené z přírodního pískovce a ze dřeva vyráběné ve standardních velikostech, v případě požadavku vyrobíme dle Vašeho zadaní na zakázku.

Barevné odstíny přírodních materiálů, zejména přírodního kamene, jsou na zobrazených fotografiích ilustrativní, mohou se tak lišit od konkrétního dodaného výrobku, vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál. Reklamace na barvu tedy není možná.

U výrobků z umělého pískovce je barevný odstín žíhaný (kombinace barev bílé, pískové žluté a okrové) s barevnou kombinací, která je podobná líbivému "přírodnímu pískovci".

V případě nejasností, dotazů nebo navázaní spolupráce v oblasti velkoobchodu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme nebo sděllíme bližší informace.

 Na závěr - podporujeme české výrobky, které v určitých oblastech vynikají kvalitou, vzhledem a tradicí. Tyto výrobky jsou označeny logem: