Venkovní keramické květináče

Venkovní keramické květináče

sestava-venkovni-zahradni-keramika-velke-kvetinace-uchyty-zahradni-dekorace-1Zahradní keramika na zahradu jako keramické venkovní květináče, truhlíky, vázy  jsou z kvalitní kameniny a řadí se mezi ručně formovanou mrazuvzdornou zahradní keramiku vyrobenou v České republice.

Zahradní mrazuvzdorná keramika, keramické truhlíky (kameninové truhlíky, kameninové květináče) a její výroba v  oboru  keramické venkovní květináče má takřka půl druhého století dlouhou tradici.

Zahradní keramika jako jsou velké venkovní keramické květináče, truhlíky jsou originálem, kdy vlivem volby odstínů můžou být dodávány s delší dodací lhůtou v případě neskladových zásob. Sortiment zahradní keramiky - keramické květináče na zahradu je vždy dodáván na dřevěných paletkách. Velké venkovní keramické květináče a keramické truhlíky patří mezi nejtrvanlivější zahradní květináče a venkovní keramické květináče na zahradu.

 Přednosti venkovní keramiky a barevné odstíny 

glazury-vsechny-prehled-mVhodnou volbou materiálu pro velký zahradní květináč, truhlík je právě mrazuvzdorná keramika, která Vám nabídne svými vlastnostmi neměnou barvu díky povrchové glazované úpravě. Zároveň Vám poskytne i neomezenou životnost, pokud nedojde k mechanickému poškození.Velké zahradní keramické květináče jsou vyrobené z kvalitní mrazuvzdorné venkovní keramiky, která je přímo určená pro venkovní použití.

Nicméně je vhodné zabránit nahromadění vody zejména v zimním období, aby nedošlo k roztrhnutí velkého zahradního květináče vlivem roztažnosti ledu v případě mrazů. Pokud zvolíte vhodné umístění velkého zahradního květináče bude Vám sloužit beze změny barvy, vzhledu několik desítek let i déle. Alternativní volbou materiálu velkého zahradního květináče může být i masivní dubové dřevo.

mceclip0-5

Nejprodávanější

Podmiska hranatá, 38x38 cm
2 217 Kč–23 %
Podmiska hranatá, 38x38 cm
1-3 týdny
TTK440_25
Původně: 2 217 Kč  (–23 %)
od 1 688 Kč
(od 1 395 Kč bez DPH)
Podmiska 37,6 cm x 3,9 cm, 3kg
1 265 Kč–8 %
Původně: 1 265 Kč  (–8 %)
od 1 155 Kč
(od 955 Kč bez DPH)
venkovní keramické květináče - keramická váza V, výška 14,5 cm
 
od 2 473 Kč
(od 2 044 Kč bez DPH)
1 položek celkem
venkovní keramické květináče - váza III, výška 35,5cm
Akce
od 3 987 Kč bez DPH
od 4 824 Kč
TTK1604_25