Venkovní dřevěný truhlík

Venkovní dřevěný truhlík

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylový venkovní dřevěný truhlík na zahradu, krásný dřevěný květináč nebo vědro jako dekorace na zahradu. Tento venkovní dřevěný truhlík, zahradní květináč či dřevěné vědro do zahrady z naší nabídky se vyrábí v ČR. Vybrat si můžete venkovní dřevěný truhlík, který je vyrobený z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Venkovní dřevěný truhlík do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tento kvalitní venkovní dřevěný truhlík na zahradu, zahradní květináč, nebo vědro jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete venkovní dřevěný truhlík objednat i na zakázku.

Venkovní dřevěný truhlík, zahradní květináč nebo vědro ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní venkovní dřevěný truhlík ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. Z nabídky venkovní dřevěný truhlík na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. V nabídce máme také venkovní dřevěný truhlík do zahrady vyrobený z plechu. Venkovní dřevěný truhlík, květináč do zahrady nebo zahradní vědro můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si venkovní dřevěný truhlík, zahradní květináč nebo vědro do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní venkovní dřevěný truhlík, květináč na zahradu, zahradní vědro si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (venkovní dřevěný truhlík) a 100 Kč (vědro). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní venkovní dřevěný truhlík, zahradní květináč ze dřeva nebo dřevěné vědro, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Venkovní dřevěný truhlík a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.