Velké květníky

Velké květníky

Máme pro Vás kvalitní velké květníky, truhlíky a koryta jako dekorace na zahradu nebo interiéru domu. Velké květníky si u nás můžete objednat z široké nabídky zahradních květináčů dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Pokud vybíráte velké květníky, nezapomeňte vzít v úvahu, kam je postavíte a co v nich poroste. Velké květníky pojmou více zeminy, proto jsou především vhodné pro vzrostlé rostliny nebo v nich můžete pěstovat více druhových rostlin.

Velké květníky umístěte nejlépe na místo, kde budou po celou dobu, protože po osazení bude jejich přemísťování obtížnější. Doporučujeme na dno zahradního květináče nasypat polystyrénovou drť nebo nalámané kousky polystyrenu a až poté hlínu, protože díky tomu se váha pro velké květníky o trochu sníží. Tyto luxusní a velmi kvalitní velké květníky, truhlíky nebo zahradní koryta nesmí jako zahradní dekorace chybět v žádném případě na vaší zahradě. Velmi často jsou velké květníky také součástí zámeckých zahrad, parků nebo nádvoří. Velmi elegantně působí tyto krásné velké květníky a truhlíky na terasách, balkónech nebo přímo umístěné před domem, kde zároveň slouží jako reprezentační prvek.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte velké květníky, truhlíky nebo koryta nejen na zahradu, můžete si je objednat ihned. Vyberte si z variant velké květníky na našem E-shopu:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

Pískovcové velké květníky Vám rádi vyrobíme na zakázku, dle vašich přání:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.