Velké květináče

Velké květináče do zahrady

Máme pro Vás krásné velké květináče, truhlíky a koryta jako dekorace na zahradu. Tyto velké květináče do zahrady můžete umístit i jako dekorační doplněk do interiéru domu. Velké květináče do zahrady si u nás můžete vybrat z široké nabídky zahradních květináčů dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Kvalitní velké květináče do zahrady jsou vyrobené z tvrdého dřeva a kamene (umělý pískovec nebo přírodní pískovec). Všechny nabízené velké květináče do zahrady jsou vyrobeny v ČR.

Jaký materiál volit pro velké květináče?

TIP - velké květináče 

kamenne koryto piskovcove koryto dlouhe 6 zahradni dekorace

1419 akce 3ks zahradni kamenny truhlik ttrp0270 73x27x15cm piskova

157 zahradni dekorace venkovni kvetinac elegance 60x25x25 kamenny prirodni piskovce

Vhodnou variantou jsou velké květináče z mrazuvzdorné keramiky. Velké květináče z pískovce na zahradu se vyrábějí převážně na zakázku. Velké květináče z kamene na zahradu z umělého pískovce jsou ve více velikostech převážně skladem. Dřevěná vědra jako zahradní květináče jsou zpracovány klasickou bednářskou technologií.

Tyto luxusní a velmi kvalitní velké květináče do zahrady nesmí jako zahradní dekorace chybět v žádném případě na vaší zahradě. Velmi oblíbené jsou tyto velké květináče do zahrady jako zahradní dekorace do zámeckých zahrad, parků nebo nádvoří. Elegantně působí tyto velké květináče do zahrady na terasách, balkónech nebo přímo umístěné před domem, kde zároveň slouží jako reprezentační prvek.

Víte, kam umístíte velké květináče?

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte velké květináče do zahrady, koryta nebo truhlíky, můžete si je objednat ihned. Vyberte si z variant velké květináče do zahrady na našem E-shopu:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

další sortiment dekorací pro Vaši zahradu na úvodní straně.

Velké květináče do zahrady

Když vybíráte velké květináče do zahrady, musíte vzít v úvahu kam je postavíte a co v nich poroste. Pochopitelně záleží i na vzhledu a materiálu zahradního květináče.

Velké květináče do zahrady pojmou více zeminy a tak jsou vhodné pro vzrostlé rostliny, případně pro pěstování více druhových rostlin. Tyto velké květináče do zahrady umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak je jednou osadíte, těžko je budete přemísťovat. Na dno zahradního květináče nasypte polystyrénovou drť nebo nalámané kousky polystyrenu a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha pro velké květináče do zahrady. Mělké zahradní květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, popřípadě jarních cibulovin, bonsaje, apod. Malé květináče využijí zejména milovníci kaktusů, ale i ostatní pěstitelé na pěstování menších rostlin. Tyto menší ozdobné zahradní květináče najdou své uplatnění nejen v zahradách, ale i v domácnostech, kde ozdobíme okna, stolky a podobně. .

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

české zahradní dekorace