Truhlíky dřevěné

Truhlíky dřevěné

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové truhlíky dřevěné na zahradu, dřevěné květináče, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto truhlíky dřevěné do zahrady, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete truhlíky dřevěné do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Truhlíky dřevěné do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní truhlíky dřevěné na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete truhlíky dřevěné na zahradu objednat i na zakázku.

Truhlíky dřevěné na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní truhlíky dřevěné ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce truhlíky dřevěné na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme truhlíky dřevěné do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Truhlíky dřevěné na zahradu, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si truhlíky dřevěné do zahrady, zahradní květináče, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní truhlíky dřevěné, květináče na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (truhlíky dřevěné) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní truhlíky dřevěné na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Truhlíky dřevěné a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.