Sošky

Sošky na zahradu

Hledáte sošky? Třeba sošky do bytu nebo sošky do zahrady? Máme pro Vás krásné sošky s detailním zpracováním, které Vám udělají radost a zkrášlí interiér domu nebo Vaši zahradu. Sošky jsou vyrobené ručně z umělého pískovce v České republice a jsou určeny pro exteriér i interiér.

V kategorii sochy a sošky do zahrady naleznete sošky do zahrady různých velikostí. Mezi velmi oblíbené sochy a sošky do zahrady patří například sošky Budhy, panny Marie, sošky Venuše, sošky na hrob, sošky svatých a další sošky do zahrady. Malé dekorativní sošky do zahrady, jako jsou andílci a jiné vánoční postavičky, naleznete v samostatné kategorii vánoční sošky, stejně jako sošky do zahrady - zvířata, které si můžete vybrat v kategorii sochy zvířat na zahradu. V nabídce naleznete i sošky do zahrady - zvířata, které jsou vyrobené ze žuly - žulová zvířata.

Sochy a sošky do zahrady si můžete příjemně doplnit o další zahradní dekorace z našeho sortimentu, jako jsou zahradní fontány a kašny, venkovní zahradní umyvadla, vázy, květináče a balustrády.

 

Rozdělení sošek podle jejich velikosti:

Sošky si můžete vybrat o podle následujícího rozdělení:

malé zahradní sochy zahradní sochy zvířata zahradní sochy do zahrady velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy stavebni-prvky  

Kompletní sortiment zahradní dekorace a sošky z umělého pískovce - velké zahradní sochy nebo malé zahradní sošky je velmi široký a zahrnuje jak plastiky, malé sochy, soškymalé zahradní sochy, sošky, reliéfy pro umístění na zeď, fasády domů - fasádní ozdoby, tak i stavební prvky jako jsou balustrády, sloupy z pískovce, přes kamenné květináče až po velké zahradní sochy do zahrad o hmotnosti přes 500 kg a více.

Naši kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.