Sošky svatých

Sošky svatých

Hledáte sošky svatých jako dekoraci na vaši zahradu nebo do bytu či domu? Máme pro Vás velký výběr zahradních soch a sošek nejen na zahradu, kde si můžete vybrat sošky svatých z naší široké nabídky.

Zahradní sochy a sošky svatých jsou vyrobeny ručně z umělého pískovce v České republice. Sošky svatých věrně imitují kamenný povrch přírodního kamene, ze kterého jsou sošky svatých vyrobeny. Sochy, sošky svatých mají vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. 

Sochy a sošky svatých jsou vhodné pro exteriér a interiér. Půvabné sošky svatých ozdobní vaši zahradu nebo okolí rodinného domu. Zejména velké pískovcové sošky svatých krásně vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem. Sošky svatých se přímo nabízí umístit do zámeckých parků, na nádvoří nebo k hotelu. Tyto sošky svatých si navíc můžete vhodně doplnit o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu z našeho sortimentu. Sošky svatých mohou být i krásnou dekorací vašeho interiéru. Některé sošky svatých budou ideální vánoční dekorací nejen na zahradu, ale i do bytu.

Sošky svatých si můžete vybírat z široké škály zahradních soch a sošek na našem E-shopu. Velmi oblíbené zahradní sochy svatých jsou sochy svatého Josefa, sochy Madony, sochy svatého Floriána, sochy svatého Urbana a další sošky svatých patronů. Další sošky svatých naleznete v kategorii vánoční sochy a sošky, andělíčci, betlém. Zde si můžete objednat sošky svatých, které budou dokonalou vánoční dekorací. Například sošky svatých  - socha svaté Marie, svatého Josefa nebo tyto sošky svatých s Ježíškem, kteří jsou součástí vánočního betlému.

Vybrat si můžete i další zahradní sochy a sošky různých velikostí nejen na zahradu ale i jiné zahradní dekorace.

malé zahradní sochy zahradní sochy zvířata zahradní sochy do zahrady velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy  

Kompletní nabídka zahradních soch a sošek dle kategorií: