Šlapáky

Šlapáky do zahrady

2_piskovcovy-slapak-40x35x4 cm (kopie)_1Šlapáky nebo kamenné nášlapy do zahrady jako nášlapné kameny do trávníku jsou vyrobeny z přírodního pískovce , umělého kamene, pískovce jsou zpracovány českými ručičkami :-). Vyrobíme pro Vás kamenné pískovcové šlapáky na zakázku dle Vašich požadavků. Zahradní šlapáky z přírodního pískovce Vám zároveň poskytnou kouzlo přírodního kamene, který je věčný a krásný. Dalším typem šlapáků jsou kamenné šlapáky ze žuly - žulové šlapáky pro japonské zahrady. Kamenné šlapáky z pískovce Vám přinesou:

  • Krásné kamenné šlapáky Vám pomohou vytvořit romantická zákoutí a cestičky
  • Dovolí Vám i po dešti se projít po zahradě a nešlápnout tak do promočené půdy
  • Do každé zahrady přinesou další prvek, který budete mít rádi

Jaký je rozdíl mezi štípaným kamenem a šlapáky, nášlapnými kameny?

  1. Štípaný kámen má obvykle tloušťku pouze 1-3 cm, zatím co šlapák je vyroben z řezané deskoviny o tloušťce 4 cm a obvod je štípaný.
  2. Štípaný kámen je nepravidelných tvarů, od lichoběžníku až po trojúhelníky (ostré rohy) x zatím co šlapák má cca kulatý obrys nebo cca čtvercový
  3. Štípaný kámen není "samonosný", je určen pro položení do betonu pro celoplošnou dlažbu x zatím co šlapák je samonosný o tl.4cm a může se přímo položit do trávníku nebo jen pro srovnání podsypat pískem.
  4. Štípaný kámen je určen pro dlažbu do betonu x šlapák je určen do trávníků. 

Šlapáky do zahrady z českého pískovce

naslapne-kameny-4-zahradni-dekorace_smallKamenné šlapáky z pískovce určené na zahradu je možné dodat v různých odstínech pískovce. Šlapáky z pískovce pískovcové šlapáky řezané, které působí přirozeně a jsou vhodné pro každou zahradu. Tyto zahradní kamenné šlapáky z pískovce jsou vyráběny ve více velikostech. Povrch zahradních šlapáků je řezaný a okraje jsou provedeny štípáním.

Pískovcové šlapáky na zahradu a jejich tvar je tak přirozený, pískovcové šlapáky se tak stanou příjemnou součástí Vaší zahradyZahradní šlapáky se dodávají v různých tloušťkách od 4 cm až po 8 cm podle požadavku na únosnost a s ohledem na velikost šlapáku. Nejčastěji však dodáváme tloušťku šlapáku 4cm

Kamenné nášlapy do zahrady Vám kromě standardních velikostí dodáme i v dalších velikostech na zakázku, budou  vyrobené z českého pískovce. Povrch těchto šlapáků je standardně řezaný z obou stran  a po obvodě je štípaný (hrubý) povrch. Jedná se o přírodní pískovec, proto se barevné odstíny pískovce mohou lišit od fotografie, zahradní dekorace v článku.

ZahradniDekorace.com - jsme s Vámi od roku 2006, děkujeme :-)

mceclip0-5

Nejprodávanější

šlapák do zahrady z pískovce 35x40x4cm, odstín barevný
516 Kč –12 %
Původně: 516 Kč  (–12 %)
450 Kč
(372 Kč bez DPH)
šlapák do zahrady z pískovce 50x50x4cm, odstín světlý
659 Kč –14 %
Původně: 659 Kč  (–14 %)
563 Kč
(465 Kč bez DPH)
šlapák do zahrady z pískovce 50x50x4cm, odstín barevný
823 Kč –19 %
Původně: 823 Kč  (–19 %)
665 Kč
(550 Kč bez DPH)
3 položek celkem
šlapák do zahrady ze žuly pr.35cmx3cm, růžová barva
604 Kč –18 %
408 Kč bez DPH
494 Kč
TTG011
šlapák do zahrady ze žuly pr.35cmx3cm, šedá barva
604 Kč –18 %
408 Kč bez DPH
494 Kč
TTG010