Pískovec

Pískovec a zahradní dekorace

Přírodní pískovec je hodnotný materiál pro výrobu zahradních dekorací jako jsou květináče pískovec na zahradu, zahradní truhlíky nebo koryta z pískovce. Přírodní pískovec je velmi oblíbený a vhodný pro výrobu na zakázku, kde si můžete nechat vyrobit  například repliky historických soch, lampy, fasádní a stavební prvky nebo květináče pískovec, truhlíky a koryta z pískovce na zahradu. Přírodní pískovec a jeho celkový vzhled a barva se liší podle místa výskytu. Pískovec může mít klasicky šedou barvu, žlutou barvu, ale také načervenalou až růžovou. 

Více o zakázkové výrobě z pískovce

Umělý pískovec je ušlechtilý materiál, který je převážně používán na repliky historických soch a sošek. Směs umělý pískovec bývá také většinou odolnější než přírodní pískovec. Tato směs pro umělý pískovec obsahuje směs křemenných písků, bílého cementu vysoké pevnosti, zušlechťujících přísad, přírodních barviv a dalších speciálních složek zvyšujících pevnost a odolnost výrobků z umělého kamene proti povětrnostním vlivům. Umělý pískovec může být zpracován několika technologickými postupy, které mají zároveň vliv na kvalitu výrobku. Umělý pískovec zpracovaný litím, kdy výrobek obsahuje vzduchové bublinky a není možné docílit detailního prokreslení bez vad. Další způsob výroby pro umělý pískovec je dusání, hutnění do forem. Při této velmi pracné a pečlivé ruční výrobě se dosáhne perfektního detailního povrchu výrobků, které jsou mnohdy pro laika k nerozeznání od originálů z přírodního pískovce. A to podtrhuje skutečnost, že výrobky z kvalitního umělého pískovce jsou nepravidelně barevně žíhané což umocňuje dojem jako přírodní pískovec okrové barvy.

Produkty pískovec - krásné a originální dekorace na zahradu. Vyberte a objednejte si ihned z naší široké nabídky produktů - pískovec na našem E-shopu, které jsou vyrobené z přírodního nebo umělého pískovce v České republice. 

 

výprodej - levné květináče, ...           kamenná koryta 

zahradní lampy  zahradní sochy a sošky  kameny z pískovce  květináče z pískovce i na zakázku     

malé zahradní sochy Zvířata Zahradní sochy velké zahradní sochy 

zahradní fontány a kašny zahradní zámecké vázy Zahradní stavební prvky 

  květináče z pískovce i na zakázku  šlapáky z pískovce a žuly 

 Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

ZahradniDekorace.com # od roku 2006 # kvalitní české výrobky a zakázková výroba z pískovce, dřeva a kamene