Nášlapné kameny

Nášlapné kameny

Nášlapné kameny do trávy jsou vyrobené z přírodního pískovce a z umělého pískovce. Kamenné nášlapy do trávy jsou v několika velikostech a stačí si jen vybrat pro Vás vhodnou velikost

Kde vybrat nášlapné kameny?

Nášlapné kameny na zahradu jsou vyráběné ručně z přírodního pískovce v ČR. Díky této kvalitní výrobě jsou nášlapné kameny na zahradu velmi odolné a věčné. Tyto nášlapné kameny z pískovce mají nepravidelný tvar, proto působí přirozeným vzhledem - povrch je řezaný z obou stran, okraje jsou štípané.

Jako dekorace na zahradu Vám okrasné nášlapné kameny z přírodního pískovce velmi vkusně doplní vaši zahradu nebo okolí domu. Z hlediska užitečnosti se nášlapné kameny do trávníku používají především k vytvoření chodníčků nebo cestiček v zahradách nebo parcích, kde je využijeme zejména za nepříznivého počasí, pokud chceme přejít suchou nohou a zároveň tak zabránit poškození trávníku nebo rozbahnění terénu. 

 

Nášlapné kameny do trávníku z českého pískovce

Nášlapné kameny na zahradu jsou vyrobeny z přírodního českého pískovce. Rádi Vám vyrobíme tyto pískovcové nášlapné kameny, šlapáky na zakázku dle Vašich požadavků. V naší nabídce můžete najít také šlapáky a nášlapné kameny na zahradu ze žuly - žulové šlapáky pro japonské zahrady.

Nášlapné kameny do trávníku - popis

Nášlapné kameny do trávníku z pískovce určené na zahradu je možné dodat v různých materiálech. Nejčastěji jsou vhodné šlapáky na zahradu - pískovcové šlapáky řezané, které působí přirozeně a vhodně pro každou zahradu. Nášlapné kameny do trávníku na zahradu z pískovce jsou vyráběny v mnoho velikostech, jejich povrch je řezaný a okraje jsou provedeny štípáním.

Pískovcové nášlapné kameny do trávníku na zahradu a jejich tvar je tak přirozený, že pískovcové šlapáky nepůsobí pravidelně, ba naopak tyto pískovcové šlapáky na zahradu působí přirozeně. Zahradní šlapáky se dodávají v různých tloušťkách od 3 cm až po 8 cm. Pískovcové nášlapné kameny do trávníku na zahradu Vám dodáme nejen ve standardních velikostech šlapáků, ale i kamenné nášlapné kameny do trávníku na zakázku vyrobené z českého pískovce. Povrch těchto nášlapných kamenů do trávníku je standardně řezaný z obou stran  a po obvodě je štípaný (hrubý) povrch. 

logo český výrobek ruční výroba

Nášlapné kameny ze žuly

Pro japonské zahrady se používají šlapáky a nášlapné kameny na zahradu vyrobené ze žuly - žulové šlapáky, volí nejčastěji. Šlapáky na zahradu - žulové šlapáky jsou buď řezané - (hladký povrch žulového šlapáku) nebo upravené pemrlováním - (drsný povrch šlapáku). Žulové šlapáky na zahradu je možné dodat ve více barvách a to od klasické šedivé žuly, přes okrovou, červenou, černou až po růžovou žulu. Zahradní šlapáky a nášlapné kameny ze žuly jsou vhodné i do menších okrasných zahrad ve spojení se žulovými kostkami. Šlapáky, nášlapné kameny na zahradu ze žuly Vám dodáme v několika barevných provedeních.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

 

logo český výrobek ruční výroba