Levné dřevěné truhlíky

Levné dřevěné truhlíky

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové levné dřevěné truhlíky na zahradu, dřevěné květináče, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto levné dřevěné truhlíky do zahrady, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete levné dřevěné truhlíky do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Levné dřevěné truhlíky do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní levné dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete levné dřevěné truhlíky na zahradu objednat i na zakázku.

Levné dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní levné dřevěné truhlíky ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce levné dřevěné truhlíky na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra levně do zahrady. Dále máme levné dřevěné truhlíky do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Levné dřevěné truhlíky na zahradu, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si levné dřevěné truhlíky do zahrady, zahradní květináče, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu - levné dřevěné truhlíky nebo vybírejte z naší široké E-shop nabídky níže:

Odstín pro zahradní levné dřevěné truhlíky, květináče na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (levné dřevěné truhlíky) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní levné dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Levné dřevěné truhlíky a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.