Květináče ze dřeva

Květináče ze dřeva

Máme pro Vás stylové květináče ze dřeva, dřevěné truhlíky, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Všechny zahradní květináče ze dřeva, zahradní truhlíky a nebo vědra na zahradu v naší nabídce jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete zahradní květináče ze dřeva, které jsou vyrobené z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Zahradní květináče ze dřeva jsou zpracovány klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní květináče ze dřeva, zahradní truhlíky a vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete zahradní květináče ze dřeva objednat i na zakázku.

Zahradní květináče ze dřeva, truhlíky, koryta nebo vědra nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete květináče ze dřeva ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší široké nabídce květináče ze dřeva si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra na zahradu. Dále máme také zahradní květináče ze dřeva, které jsou vyrobené z plechu. Všechny tyto květináče ze dřeva, truhlíky na zahradu nebo vědra můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si zahradní květináče ze dřeva, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra na zahradu ihned na našem E-shopu:

Květináče ze dřeva nebo květináče z kamene, keramiky?

Podívejte se i případně na květináče z kamene nebo keramiky:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

 

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní květináče ze dřeva, truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.