Květináče dřevěné

Květináče dřevěné

Máme pro Vás stylové květináče dřevěné, dřevěné truhlíky, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Všechny zahradní květináče dřevěné, zahradní truhlíky a nebo vědra na zahradu v naší nabídce jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete zahradní květináče dřevěné, které jsou vyrobené z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Zahradní květináče dřevěné jsou zpracovány klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní květináče dřevěné, zahradní truhlíky a vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete zahradní květináče dřevěné objednat i na zakázku.

Zahradní květináče dřevěné, truhlíky, koryta nebo vědra nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete květináče dřevěné ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší široké nabídce květináče dřevěné si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra na zahradu. Dále máme také zahradní květináče dřevěné, které jsou vyrobené z plechu. Všechny tyto květináče dřevěné, truhlíky na zahradu nebo vědra můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si zahradní květináče dřevěné, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra na zahradu ihned na našem E-shopu:

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní květináče dřevěné, truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.