Koryta

Koryta na zahradu

Hledáte dekorace na zahradu, jako jsou květináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta a další zahradní dekorace, které budou slušet Vaší zahradě? U nás si můžete vybrat květináče na zahradu, zahradní truhlíky nebo také koryta na zahradu dle velikosti a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Květináče na zahradu, truhlíky na zahradu a koryta vybírejte podle toho, kam je umístíte a co v nich budete pěstovat. Velké květináče, koryta na zahradu pojmou více zeminy, proto jsou vhodné pro vzrostlé rostliny nebo pro pěstování více odrůd rostlin. Mělké květináče, koryta nebo truhlíky na zahradu jsou vhodnější pro nízké bylinky, jarní cibuloviny nebo bonsaje, apod. Malé květináče na zahradu využijí milovníci kaktusů nebo pěstitelé na pěstování menších rostlin. Květináče, koryta nebo truhlíky na zahradu si najdou své uplatnění i v domácnostech. Dekorační květináče, koryta a truhlíky na zahradu ozdobí vaše okna, stolky, terasu nebo balkón.

V naší široké nabídce si můžete objednat koryta na zahradu, vyrobené ručně z přírodního pískovce v České republice. Tato kamenná koryta na zahradu se pyšní svoji krásou přírodního materiálu. Pískovcová koryta na zahradu nebo koryta na zahradu z kamene lze objednat také na zakázku. V nabídce máme dále kamenná koryta na zahradu, vyrobená z umělého pískovce. Tato koryta na zahradu z pískovce jsou vyrobené v ČR a vynikají svými tvary. Koryta na zahradu z umělého pískovce jsou cenově dostupnější, než koryta na zahradu z přírodního pískovce. Objednat si u nás můžete také koryta na zahradu z masivního dřeva. Dřevěná koryta na zahradu nabízíme ve více variantách - koryta na zahradu z masivního smrku, modřínu nebo jako koryta na zahradu z masivního dubu. Pro dřevěná koryta na zahradu si můžete zvolit odstín povrchové úpravy, výšku, případně velikost květináče, pokud je to možné. V našem sortimentu lze objednat také dřevěná koryta na zahradu impregnované bez povrchové úpravy. Skvělou volbou pro Vás budou i keramická koryta na zahradu, které jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky v České republice. Keramická koryta na zahradu nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a mají téměř neomezenou životnost.

Pokud máte již promyšleno, kam umístíte koryta na zahradu, truhlíky na zahradu nebo zahradní květináče, můžete si je objednat ihned na našem E-shopu níže: 

Koryta ze dřeva nebo koryta z kamene, keramiky?

Podívejte se i případně na výrobky z kamene nebo keramiky:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

 Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.