Keramické truhlíky

Keramické truhlíky

Nabízíme kvalitní mrazuvzdorné keramické truhlíky, keramické květináče nebo koryta jako dekorace na zahradu, které nabízí svými vlastnostmi neměnnou barvu díky povrchové glazované úpravě. Zahradní keramické truhlíky, květináče na zahradu nebo kameninová koryta mají v oboru zahradní keramiky již půl druhého století dlouho tradici. Keramické truhlíky nebo také kameninové truhlíky, květináče a koryta na zahradu jsou ručně formovány a vyrobeny v České republice. Tyto kvalitní zahradní koryta, květináče na zahradu a zahradní keramické truhlíky poskytují neomezenou životnost, pokud nedojde k mechanickému poškození. Doporučujeme zejména pro velké zahradní keramické truhlíky, zabránit nahromadění vody, především v zimních měsících, aby nedošlo vlivem roztažnosti ledu k roztrhnutí. Pokud ovšem zvolíte pro zahradní keramické truhlíky správné umístění, budou Vám sloužit i několik desítek let.

keramické zahradní květináče

Zahradní keramické truhlíky, květináče z keramiky a koryta na zahradu patří mezi nejtrvanlivější zahradní květináče. Vyberte a objednejte si keramické truhlíky ihned v nabídce na našem E-shopu:

Pro zahradní keramické truhlíky si můžete zvolit z nabídky barevných odstínů:

Jako alternativu pro keramické truhlíky si můžete vybrat z další nabídky zahradních květináčů, truhlíků a koryt na zahradu, jako jsou truhlíky ze dřeva nebo pískovce:

 výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.