Keramické koryto

Keramické koryto

Nabízíme kvalitní mrazuvzdorné keramické koryto nebo také keramický květináč jako dekorace na zahradu, které nabízí svými vlastnostmi neměnnou barvu díky povrchové glazované úpravě. Zahradní keramické koryto a kameninový květináč na zahradu mají v oboru zahradní keramiky již půl druhého století dlouho tradici. Keramické koryto nebo také keramický květináč na zahradu je ručně formovaný a vyrobený v České republice. Toto kvalitní keramické koryto na zahradu a zahradní květináč z keramiky poskytuje neomezenou životnost, pokud nedojde k jeho mechanickému poškození. Doporučujeme zejména pro velké zahradní keramické koryto, zabránit nahromadění vody, především v zimních měsících, aby nedošlo vlivem roztažnosti ledu k roztrhnutí. Pokud ovšem zvolíte pro keramické koryto správné umístění, bude Vám sloužit i několik desítek let.

keramické zahradní květináče 

Zahradní keramické koryto nebo keramický květináč na zahradu patří mezi nejtrvanlivější zahradní květináče. Vyberte a objednejte si keramické koryto ihned z nabídky na našem E-shopu:

Pro keramické koryto si můžete zvolit z nabídky barevných odstínů:

Keramické koryto Vám rádi vyrobíme i na zakázku, dle vašich přání:

Jako alternativu pro keramické koryto si můžete vybrat z další nabídky zahradních květináčů, truhlíků a koryt na zahradu, jako jsou koryta ze dřeva nebo pískovce:

 výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku     

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.