Hliněné květináče

Hliněné květináče

Klasické hliněné květináče, jako dekorace na zahradu nebo do interiéru domu, kterými nikdy nic nezkazíte. Hliněné květináče působí velmi příjemným dojmem a rostliny, které jsou v nich usazeny krásně vyniknou. Tyto originální hliněné květináče vypadají také moc hezky, pokud jsou umístěné pohromadě ve větším množství.

V sortimentu na našem E-shopu pro Vás máme vhodné alternativy pro hliněné květináče, kterou jsou zahradní květináče, zahradní truhlíky nebo koryta z mrazuvzdorné keramiky nebo zahradní květináče, truhlíky a koryta z pískovce, kamene či dřeva. Naše E-shop nabídka níže:

  • E-shop - keramické venkovní květináče - keramické květináče, truhlíky a koryta jsou vyrobeny ručně z mrazuvzdorné keramiky v ČR. Kameninové květináče nabízí vlastnost neměnné barvy zvoleného odstínu, díky povrchové glazované úpravě a mají téměř neomezenou životnost. Vhodná alternativa pro hliněné květináče.
  • E-shop - květináče z pískovce - zahradní květináče a koryta na zahradu z pískovce se vyrábí převážně na zakázku a pyšní se svoji krásou přírodního materiálu. Vhodná alternativa pro hliněné květináče.
  • .E-shop - kamenné květináče a truhlíky - kamenné květináče, truhlíky a zahradní koryta jsou vyráběny ručně z umělého pískovce. Vhodná alternativa pro hliněné květináče.
  • E-shop - dřevěné květináče z masivního smrku, modřínu - dřevěné květináče na zahradu a zahradní truhlíky se zpracovávají klasickou bednářskou technologií.
  • E-shop - květináče z masivního dubu - dubové květináče na zahradu a zahradní truhlíky se vyrábějí v ČR z masivního dubu pomocí bednářské technologie.

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

Zahradní květináče, truhlíky nebo koryta na zahradu Vám rádi vyrobíme na zakázku, dle vašich přání:

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.