Dřevěný venkovní květináč

Dřevěný venkovní květináč

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylový dřevěný venkovní květináč, dřevěný truhlík na zahradu, koryto nebo vědro jako dekorace na zahradu. Tento dřevěný venkovní květináč, zahradní truhlík nebo vědro na zahradu z naší nabídky je vyroben v ČR. Vybrat si můžete zahradní dřevěný venkovní květináč, který je vyrobený z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěný venkovní květináč se zpracovává klasickou bednářskou technologií. Tento kvalitní dřevěný venkovní květináč, zahradní truhlík, koryto nebo vědro je jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěný venkovní květináč na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěný venkovní květináč, zahradní truhlík, koryto nebo vědro ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete dřevěný venkovní květináč ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěný venkovní květináč si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra na zahradu. Dále máme také zahradní dřevěný venkovní květináč, který je vyrobený z plechu. Dřevěný venkovní květináč, truhlíky na zahradu nebo vědra či koryta na zahradu můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si zahradní dřevěný venkovní květináč, zahradní truhlík, koryto nebo vědro na zahradu ihned na našem E-shopu:

Odstín pro dřevěný venkovní květináč, truhlík na zahradu si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěný venkovní květináč) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěný venkovní květináč, truhlík ze dřeva nebo dřevěné vědro, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.