Dreveny truhlik

Dreveny truhlik

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylový dreveny truhlik na zahradu, krásný dřevěný květináč nebo vědro jako dekorace na zahradu. Tento dreveny truhlik do zahrady, zahradní květináč či dřevěné vědro do zahrady z naší nabídky se vyrábí v ČR. Vybrat si můžete dreveny truhlik do zahrady, který je vyrobený z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dreveny truhlik do zahrady se zpracovává klasickou bednářskou technologií. Tento kvalitní dreveny truhlik na zahradu, zahradní květináč, nebo vědro jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dreveny truhlik na zahradu objednat i na zakázku.

Dreveny truhlik na zahradu, zahradní květináč nebo vědro ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dreveny truhlik ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. Z nabídky dreveny truhlik na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dreveny truhlik do zahrady, který se vyrábí z plechu. Dreveny truhlik na zahradu, květináč do zahrady nebo zahradní vědro můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dreveny truhlik do zahrady, zahradní květináč nebo vědro do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní dreveny truhlik, květináč na zahradu, zahradní vědro si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dreveny truhlik) a 100 Kč (vědro). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dreveny truhlik na zahradu, zahradní květináč ze dřeva nebo dřevěné vědro, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Dreveny truhlik a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.