Dřevěný truhlík velký

Dřevěný truhlík velký

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylový dřevěný truhlík velký na zahradu, krásný dřevěný květináč nebo vědro jako dekorace na zahradu. Tento dřevěný truhlík velký, zahradní květináč či dřevěné vědro do zahrady z naší nabídky se vyrábí v ČR. Vybrat si můžete dřevěný truhlík velký, který je vyrobený z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěný truhlík velký do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tento kvalitní dřevěný truhlík velký na zahradu, zahradní květináč, nebo vědro jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěný truhlík velký objednat i na zakázku. 

Pokud vybíráte dřevěný truhlík velký, nezapomeňte vzít v úvahu, kam ho postavíte a co v něm poroste. Dřevěný truhlík velký na zahradu, případně velký zahradní květináč nebo vědro na zahradu pojme více zeminy, proto je především vhodné pro vzrostlé rostliny nebo v nich můžete pěstovat více druhových rostlin. Dřevěný truhlík velký, velký květináč na zahradu nebo zahradní vědro umístěte nejlépe na místo, kde bude po celou dobu, protože po osazení bude jeho přemísťování obtížnější. Doporučujeme na dno truhlíku nasypat polystyrénovou drť nebo nalámané kousky polystyrenu a až poté hlínu, protože díky tomu se váha pro dřevěný truhlík velký o trochu sníží. 

Dřevěný truhlík velký, zahradní květináč nebo vědro ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěný truhlík velký ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. Z nabídky dřevěný truhlík velký na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. V nabídce máme i dřevěný truhlík velký do zahrady vyrobený z plechu. Dřevěný truhlík velký, květináč do zahrady nebo zahradní vědro můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování dalších rostlin, květin, bylin, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón. Často můžete dřevěný truhlík velký vidět jako součást zahradní dekorace v zámeckých zahradách, parcích nebo na nádvoří. Tento luxusní dřevěný truhlík velký, květináč na zahradu nebo vědro nesmí jako zahradní dekorace v žádném případě chybět na vaši zahradě! 

Vyberte a objednejte si dřevěný truhlík velký, zahradní květináč nebo vědro do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní dřevěný truhlík velký, květináč na zahradu, zahradní vědro si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěný truhlík velký) a 100 Kč (vědro). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěný truhlík velký, zahradní květináč ze dřeva nebo dřevěné vědro, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady!

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.