Dřevěný truhlík na květiny

Dřevěný truhlík na květiny

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylový dřevěný truhlík na květiny na zahradu, krásný dřevěný květináč nebo vědro jako dekorace na zahradu. Tento dřevěný truhlík na květiny, zahradní květináč či dřevěné vědro do zahrady z naší nabídky se vyrábí v ČR. Vybrat si můžete dřevěný truhlík na květiny, který je vyrobený z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěný truhlík na květiny do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tento kvalitní dřevěný truhlík na květiny na zahradu, zahradní květináč, nebo vědro jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěný truhlík na květiny objednat i na zakázku.

Dřevěný truhlík na květiny, zahradní květináč nebo vědro ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěný truhlík na květiny ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. Z nabídky dřevěný truhlík na květiny na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. V nabídce máme také dřevěný truhlík na květiny do zahrady vyrobený z plechu. Dřevěný truhlík na květiny, květináč do zahrady nebo zahradní vědro můžete využít jako zahradní dekorace také pro pěstování dalších rostlin, bylin, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěný truhlík na květiny, zahradní květináč nebo vědro do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní dřevěný truhlík na květiny, květináč na zahradu, zahradní vědro si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěný truhlík na květiny) a 100 Kč (vědro). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěný truhlík na květiny, zahradní květináč ze dřeva nebo dřevěné vědro, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Dřevěný truhlík na květiny a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.