Dreveny kvetinac

Dreveny kvetinac

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylový dreveny kvetinac na zahradu, dřevěný truhlík, koryto nebo vědro jako dekorace na zahradu. Tento dreveny kvetinac, zahradní truhlík nebo vědro na zahradu z naší nabídky je vyroben v ČR. Vybrat si můžete zahradní dreveny kvetinac, který je vyrobený z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dreveny kvetinac se zpracovává klasickou bednářskou technologií. Tento kvalitní dreveny kvetinac, zahradní truhlík, koryto nebo vědro je jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dreveny kvetinac na zahradu objednat i na zakázku.

Dreveny kvetinac, zahradní truhlík, koryto nebo vědro ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete dreveny kvetinac ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dreveny kvetinac si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra na zahradu. Dále máme také zahradní dreveny kvetinac, který je vyrobený z plechu. Dreveny kvetinac, truhlíky na zahradu nebo vědra či koryta na zahradu můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si zahradní dreveny kvetinac, zahradní truhlík, koryto nebo vědro na zahradu ihned na našem E-shopu:

Odstín pro dreveny kvetinac, truhlík na zahradu si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dreveny kvetinac) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dreveny kvetinac na zahradu, truhlík ze dřeva nebo dřevěné vědro, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.