Dřevěné venkovní květináče

Dřevěné venkovní květináče

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné venkovní květináče, dřevěné truhlíky na zahradu, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné venkovní květináče, zahradní truhlíky nebo vědra na zahradu z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete zahradní dřevěné venkovní květináče, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné venkovní květináče se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné venkovní květináče, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné venkovní květináče na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěné venkovní květináče, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete dřevěné venkovní květináče ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné venkovní květináče si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra na zahradu. Dále máme také zahradní dřevěné venkovní květináče, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěné venkovní květináče, truhlíky na zahradu nebo vědra či koryta na zahradu můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si zahradní dřevěné venkovní květináče, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra na zahradu ihned na našem E-shopu:

Odstín pro dřevěné venkovní květináče, truhlíky na zahradu si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěné venkovní květináče) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné venkovní květináče, truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.