Dřevěné truhlíky

Dřevěné truhlíky na zahradu

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné truhlíky na zahradu, dřevěné květináče, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné truhlíky do zahrady, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěné truhlíky do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné truhlíky do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné truhlíky na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěné truhlíky ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné truhlíky na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dřevěné truhlíky do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. dřevěné truhlíky na zahradu, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěné truhlíky do zahrady, zahradní květináče, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Dřevěné truhlíky nebo truhlíky z kamene, keramiky?

Podívejte se i případně na výrobky z kamene nebo keramiky:

výprodej - levné květináče, ... květináče z pískovce i na zakázkumodřínová vědra smrkové, modřínové květináče kamenná koryta dubová vědra dubové květináče zahradní vázy keramické zahradní květináče květináče z pískovce i na zakázku    

Velké dřevěné truhlíky se hodí i na městské terasy

Velké dřevěné truhlíky je možné uspořádat i vedle sebe a vytvořit si tak například na venkovní terase bytového domu nebo zahrádce restaurace příjemné seskupení těchto dřevěných truhlíků s možnosti osázení květinami nebo oblíbenými dřevinami.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.