Dřevěné truhlíky vysoke

Dřevěné truhlíky vysoke

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné truhlíky vysoke na zahradu, dřevěné květináče nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné truhlíky vysoke do zahrady, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěné truhlíky vysoke do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné truhlíky vysoke do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné truhlíky vysoke na zahradu, zahradní květináče nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné truhlíky vysoke na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěné truhlíky vysoke na zahradu, zahradní květináče nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěné truhlíky vysoke ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné truhlíky vysoke na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dřevěné truhlíky vysoke do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěné truhlíky vysoke na zahradu, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěné truhlíky vysoke do zahrady, zahradní květináče nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní dřevěné truhlíky vysoke, květináče na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěné truhlíky vysoke) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné truhlíky vysoke na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Dřevěné truhlíky vysoke a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.