Dřevěné truhlíky na zahradu

Dřevěné truhlíky na zahradu

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné truhlíky na zahradu, dřevěné květináče, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěné truhlíky na zahradu, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné truhlíky na zahradu se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné truhlíky na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete dřevěné truhlíky na zahradu ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné truhlíky na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dřevěné truhlíky na zahradu, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěné truhlíky na zahradu, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní dřevěné truhlíky na zahradu, květináče na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěné truhlíky na zahradu) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné truhlíky na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Dřevěné truhlíky na zahradu a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.