Dřevěne truhliky

Dřevěne truhliky

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěne truhliky na zahradu, dřevěné květináče, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěne truhliky do zahrady, zahradní květináče nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěne truhliky do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěne truhliky do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěne truhliky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěne truhliky na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěne truhliky na zahradu, zahradní květináče, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěne truhliky ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěne truhliky na zahradu si můžete objednat i dřevěné květináče nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dřevěne truhliky do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěne truhliky na zahradu, květináče do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěne truhliky do zahrady, zahradní květináče, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní dřevěne truhliky, květináče na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěne truhliky) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěne truhliky na zahradu, zahradní květináče ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady. Dřevěne truhliky a další krásné zahradní dekorace si můžete objednat níže.

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

 

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.