Dřevěné sochy do zahrady

Dřevěné sochy do zahrady

Dřevěné sochy do zahrady slouží jako dekorace na zahradu, bytu nebo domu. Především v úhledném trávníku nebo na terase se budou dřevěné sochy do zahrady krásně vyjímat. Dřevěné sochy do zahrady jsou převážně vyráběny pomocí motorové pily z jednoho kusu kmene a můžeme si je pořídit v malých, větších i životních velikostech.

V naší nabídce naleznete jak malé zahradní sochy, tak i velké kamenné sochy jako zahradní dekorace nejen na zahradu, které jsou vyráběny z umělého pískovce a jsou vhodnou alternativou pro dřevěné sochy do zahrady. Především z hlediska životnosti, kamenné sochy a sošky na zahradu mají díky výrobě z pískovce vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům a vydrží i stovky let bez údržby. Pro dřevěné sochy do zahrady je nutná pravidelná údržba, obnova nátěru, pokud není socha vyrobena z dubu, který je téměř bezúdržbový. 

Zahradní sochy a sošky na zahradu, dřevěné sochy do zahrady nebo další zahradní dekorace jsou vhodným doplňkem do Vaší krásné zahrady. Vyberte si z nabídky zahradní sochy a sošky na našem E-shopu:

malé zahradní sochy Zvířata Zahradní sochy velké zahradní sochy 

Naši kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.