Dřevěné květináče

Dřevěné květináče ze smrku, modřínu, dubu

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné květináče na zahradu, dřevěné truhlíky, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné květináče do zahrady, zahradní truhlíky nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR! Vybrat si můžete dřevěné květináče do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné květináče do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné květináče na zahradu objednat i na zakázku. 

Vyberte a objednejte si dřevěné květináče do zahrady, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

 

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Dřevěné květináče - sortiment

Dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní dřevěné květináče ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné květináče na zahradu si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dřevěné květináče do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěné květináče na zahradu, truhlíky do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón. Dřevěné květináče jsou vyrobeny z dubu, smrku nebo modřínu. Dodávané velké dřevěné květináče, dřevěné truhlíky velké jsou povrchově upraveny lazurou a impregnací. 

Další skupinou dřevěné květináče jsou zahradní květináče vyrobené z plechu.

Pokud by jste potřebovali více informací ke skupině dřevěných květináčů na zakázku, zavolejte, náš tým je Vám k dispozici. Nabídka - dřevěné květináče velké nebo dřevěné truhlíky je velmi široká a věříme, že si z naší nabídky vyberete.   

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.

české zahradní dekorace