Dřevěné květináče kvalitně

Všechny uvedené dřevěné květináče jsou vyrobeny v ČR! Velké dřevěné květináče a dřevěný květináč na zahradu k dodání s povrchovu úpravou. Kvalitní dřevěné květináče dubové, modřínové, smrkové. Velké dřevěné květináče se výrabějí kromě standardních velikostí i na zakázku. Dřevěná vědra jako zahradní květináče jsou zpracovány klasickou bednářskou technologií.

 

květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     
 další sortiment pro Vaši zahradu na úvodní straně

Dřevěné květináče

Dřevěné venkovní květináče na zahradu mohou být vyrobeny ze dřeva, kamene nebo z plechu. Venkovní květináče neboli dřevěné truhlíky vyrobené ze dřeva jsou v nabídce v mnoha provedeních. Dřevěné venkovní květináče jsou ve verzi klasic nebo elegance. Dřevěné květináče jsou vyrobeny z dubu, smrku nebo modřínu. Dodávané velké dřevěné květináče jsou povrchově upraveny lazurou a impregnací. Kromě dřevěných květináčů dodáváme i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra. Další skupinou dřevěných květináčů jsou zahradní květináče vyrobené z plechu. Pokud by jste potřebovali více informací ke skupině dřevěných květináčů na zakázku, zavolejte, náš tým je Vám k dispozici. Nabídka - dřevěné květináče velké nebo dřevěné truhlíky je velmi široká a věříme, že si z naší nabídky vyberete.   

Dřevěné truhlíky

Dřevěné truhlíky, koryta na zahradu mohou být vyrobeny z několika materiálů. Dřevěné truhlíky jsou obdélníkového tvaru vyrobené ze smrkového, modřínového nebo dubového dřeva. Tyto dřevěné truhlíky jsou bud z hranolů a to tzv. překládáné dřevěné truhlíky nebo oblé dřevěné truhlíky.