Dřevěné květináče na zahradu

Dřevěné květináče na zahradu

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné květináče na zahradu, dřevěné truhlíky na zahradu, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky nebo vědra na zahradu z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěné květináče na zahradu, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné květináče na zahradu se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné květináče na zahradu objednat i na zakázku.

Dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete dřevěné květináče na zahradu ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné květináče na zahradu si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra na zahradu. Dále máme dřevěné květináče na zahradu, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěné květináče na zahradu, truhlíky na zahradu nebo vědra či koryta na zahradu můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěné květináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra na zahradu ihned na našem E-shopu:

Odstín pro dřevěné květináče na zahradu, truhlíky na zahradu si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěné květináče na zahradu) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné květináče na zahradu, truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.