Dřevěné květináče do zahrady

Dřevěné květináče do zahrady

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové dřevěné květináče do zahrady, dřevěné truhlíky, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto dřevěné květináče do zahrady, zahradní truhlíky nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete dřevěné květináče do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Dřevěné květináče do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní dřevěné květináče do zahrady, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete dřevěné květináče do zahrady objednat i na zakázku.

Dřevěné květináče do zahrady, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete dřevěné květináče do zahrady ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce dřevěné květináče do zahrady si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme dřevěné květináče do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Dřevěné květináče do zahrady, truhlíky do zahrady nebo vědra či koryta do zahrady můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si dřevěné květináče do zahrady, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro dřevěné květináče do zahrady, truhlíky na zahradu si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (dřevěné květináče do zahrady) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní dřevěné květináče do zahrady, truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.