Drevené kvetináče

Drevené kvetináče

Máme pro Vás širokou nabídku zahradních květináčů ze dřeva nejen na zahradu, kde si můžete vybrat stylové drevené kvetináče na zahradu, dřevěné truhlíky, koryta nebo vědra jako dekorace na zahradu. Tyto drevené kvetináče do zahrady, zahradní truhlíky nebo vědra do zahrady z naší nabídky jsou vyrobeny v ČR. Vybrat si můžete drevené kvetináče do zahrady, které jsou vyrobeny z masivního smrku, modřínu nebo dubu. Drevené kvetináče do zahrady se zpracovávají klasickou bednářskou technologií. Tyto kvalitní drevené kvetináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra jsou jako zahradní dekorace k dodání s povrchovou úpravou  - lazura nebo impregnace i bez povrchové úpravy. Kromě standardních velikostí si můžete drevené kvetináče na zahradu objednat i na zakázku.

Drevené kvetináče na zahradu, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra ze dřeva nejen na zahradu máme v nabídce v mnoha provedeních. Vybrat si můžete zahradní drevené kvetináče ve variantách KLASIC nebo ELEGANCE. V naší nabídce drevené kvetináče na zahradu si můžete objednat i dřevěné truhlíky nebo dřevěná vědra do zahrady. Dále máme drevené kvetináče do zahrady, které jsou vyrobeny z plechu. Drevené kvetináče na zahradu, truhlíky do zahrady nebo zahradní vědra či koryta můžete využít jako zahradní dekorace pro pěstování rostlin, bylin a květin na zahradě, ale také jako dekorační doplněk do interiéru domu, bytu nebo na terasu i balkón.

Vyberte a objednejte si drevené kvetináče do zahrady, zahradní truhlíky, koryta nebo vědra do zahrady ihned na našem E-shopu:

Odstín pro zahradní drevené kvetináče, truhlíky na zahradu, koryta nebo zahradní vědra si můžete zvolit sami z našeho výběru. TEAK a OŘECH je za příplatek cca 200 Kč/ks (drevené kvetináče) a 100 Kč (vědra). Přesnou cenu Vám sdělíme po výběru rozměru. Ceny s DPH.

 květináče z pískovce i na zakázku modřínová vědra dubová vědra smrkové, modřínové květináče dubové květináče     

Ať už si z naší velmi široké nabídky objednáte kvalitní drevené kvetináče na zahradu, zahradní truhlíky ze dřeva nebo dřevěná vědra, každý z těchto produktů dodá eleganci do Vaší zahrady.

Naši kompletní nabídku zahradní dekorace naleznete na našich webových stránkách Zahradnidekorace.com.